Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Γραπτή εγγύηση

Πόσο συμφέρει τελικά; Κόστος εγκατάστασης; Αναμονές για εγκατάσταση; Αυτονομία;

Re: Γραπτή εγγύηση

Δημοσίευσηαπό hlias » Τρί 04 Μαρ, 2014 22:45

antonis8via έγραψε:ηλια,

εσυ είσαι ο δικηγόρος του;
η απάντηση που έδωσε είναι τουλάχιστον γελοία για το διχίλιαρο.
γιατι να του δώσω διχίλιαρο δηλαδή; βάζω και icom πάλι και κοιμάμαι ήσυχος.
εγώ θέλω...τη προσφορούλα με τα 650 ευρώ...που τόσο καιρό λέει ότι μπαίνει μια χαρά σε τουρμπάτο και πρόσφατα είπε ότι πάει και μέχρι 260 HP.

αν του σκάσω...διχίλιαρο...εδώ γελάνε...γιατι παραδέχεται ότι τόσο καιρό έλεγε εκείνος εκ του ασφαλούς αερολογίες με τα πνευμονάκια...έναντι του icom.

ΤΕΛΟΣ πάντων....
με ενδιαφέρει η προσφορά του με τα 650 και ρωτάω αν μπαίνει σε μοτερ APY που σίγουρα δεν είναι 260 HP....για να τον προβληματίσει. :mrgreen:

αν θες...έρχομαι και σε σένα ΗΛΙΑ....να το περάσουμε αν συμφωνείς με τις δεσμεύσεις που ζητώ.
μη μου πεις και εσυ..διχίλιαρο..βέβαια...γιατι δε τρελλάθηκα ακόμη.
ΟΠΟΙΟΣ θέλει να μου βάλει LPG με 650 ευρώ στο APY...έρχομαι.
ας είναι τούρκικο, κινέζικο,μαλαισιανό....αρκεί να πέσουν οι υπογραφούλες και οι απαντησούλες που λέω στο παραπάνω post.....
;)




τελειωμενη τιμη το νουμερο που γραφεις ουτε σε καμπυρλατερατο δεν μου βγαινει.
κριμα.
hlias
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 2046
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος, 2012 23:38
Τοποθεσία: ανω γλυφαδα

Re: Γραπτή εγγύηση

Δημοσίευσηαπό antonis8via » Τετ 05 Μαρ, 2014 09:18

hlias έγραψε:
antonis8via έγραψε:ηλια,

εσυ είσαι ο δικηγόρος του;
η απάντηση που έδωσε είναι τουλάχιστον γελοία για το διχίλιαρο.
γιατι να του δώσω διχίλιαρο δηλαδή; βάζω και icom πάλι και κοιμάμαι ήσυχος.
εγώ θέλω...τη προσφορούλα με τα 650 ευρώ...που τόσο καιρό λέει ότι μπαίνει μια χαρά σε τουρμπάτο και πρόσφατα είπε ότι πάει και μέχρι 260 HP.

αν του σκάσω...διχίλιαρο...εδώ γελάνε...γιατι παραδέχεται ότι τόσο καιρό έλεγε εκείνος εκ του ασφαλούς αερολογίες με τα πνευμονάκια...έναντι του icom.

ΤΕΛΟΣ πάντων....
με ενδιαφέρει η προσφορά του με τα 650 και ρωτάω αν μπαίνει σε μοτερ APY που σίγουρα δεν είναι 260 HP....για να τον προβληματίσει. :mrgreen:

αν θες...έρχομαι και σε σένα ΗΛΙΑ....να το περάσουμε αν συμφωνείς με τις δεσμεύσεις που ζητώ.
μη μου πεις και εσυ..διχίλιαρο..βέβαια...γιατι δε τρελλάθηκα ακόμη.
ΟΠΟΙΟΣ θέλει να μου βάλει LPG με 650 ευρώ στο APY...έρχομαι.
ας είναι τούρκικο, κινέζικο,μαλαισιανό....αρκεί να πέσουν οι υπογραφούλες και οι απαντησούλες που λέω στο παραπάνω post.....
;)











τελειωμενη τιμη το νουμερο που γραφεις ουτε σε καμπυρλατερατο δεν μου βγαινει.



Δώσε μου μια δική σου τιμη λοιπόν!
antonis8via
 
Δημοσιευσεις: 362
Εγγραφή: Τρί 24 Ιαν, 2012 12:41

Re: Γραπτή εγγύηση

Δημοσίευσηαπό Qgas » Τετ 05 Μαρ, 2014 09:35

taxtsom έγραψε:Den einai 650 € Αντωνη ειναι 650 +23% ΦΠΑ ήτοι: 800€ + το γεμισμα της μπουκάλας κανα 50 € -->850 € + αν θες με συνδεση OBD ~50-60€ πας στα 900€ + το ΚΤΕΟ ~50 € --> 950€ συνολο :wave:



Το γκάζι ειναι θέμα του εγκαταστατη ; Δεν ειναι καύσιμο που θα κάψει ο πελάτης ;
Η το ΚΤΕΟ δεν εινσι υποχρεωτικό ; Εχει το συνεργειο κέρδος απο αυτο ;

Άρα η τιμη εινσι 650 + ΦΠΑ για ενα ΑΕΒ PC Η 800 € τελικη ...που συνήθως μπαίνει σε αμάξια χωρις OBD και ψεκασμό βενζινης πριν το 2002...
Μετα υπαρχει το 690 συν ΦΠΑ ή 850 με ψεκασμο βενζινης η αλλιώς mp 48. Για αυτοκινητα χωρις OBD η χωρις συμβατο πρωτόκολλο OBD .,

Και τελος το mp48 OBD πχ που καίνε για το οκταβια του με 730 συν ΦΠΑ ή 900 € με OBD και επιλογη ψεκασμου βενζινης για αυτολίπανση η αλλη χρήση πχ ταυτόχρονη καύση στα ψηλα φορτια μετα τις 3000 και ψεκασμο πανω απο 15 -16ms να αντικαθιστά 2 ms υγραεριου με 2 ms βενζινης .. Δηλαδη να καίει 14 ms υγραεριο και 2 ms βενζινη .. Ms = μιλισεκοντ ..
QGAS LPG CENTER ATHENS
http://www.qgas.gr
210 9420594
Αμφιθεας και Ορφέως 45 Παλαιό Φάληρο
Άβαταρ μέλους
Qgas
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 2696
Εγγραφή: Σάβ 19 Νοέμ, 2011 13:14
Τοποθεσία: Αμφιθέας & Ορφέως Παλ.Φάληρο 210 9420594

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση για το LPG

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 40 επισκέπτες