Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Τοποθέτηση συστήματος υγραεριοκίνησης στη Βουλγαρία

Πόσο συμφέρει τελικά; Κόστος εγκατάστασης; Αναμονές για εγκατάσταση; Αυτονομία;

Re: Τοποθέτηση συστήματος υγραεριοκίνησης στη Βουλγαρία

Δημοσίευσηαπό hlias » Παρ 18 Ιούλ, 2014 20:28

valsam έγραψε:Εγω που παω που λεει ο λογος για τσιχλες στην Βουλγαρια συστημα εβαλα εδω,γιατι εδω και εναν χρονο και εχουν πεσει παρα πολυ ολι τιμες των εδω εγκαταστασεων,για 150-200 ευρω διαφορα αν εβαζα στην Βουλγαρια δεν θα εχω σε καποιον να απευθηνθω αν πηγαινε κατι στραβα ,δεν το συζηταω οτι αν συνεχιζαν να ζητανε 1000-1200-1300 για συστηματα που σημερα περνανε εδω οι Ελληνες με 550-600 ευρω οχι στην Βουλγαρια αλλα στην Τσετσενια θα πηγαινα να βαλω!
Τα 150-200 ευρω παραπανω δικαιολογουνται για τον Ελληνα εγκαταστατη λογο υψηλοτερης φορολογησης,ασφαλησης,ενοικιου,κοστος διαβιωσης,το νταβατζιλικη
της σκ@τορατσας αυτων που μου πουλανε 12 λεπτα πιο ακριβα απ'αλλα μεροι της Ελλαδας δεν αντεχω και μακαρι να μπορουσα καθε βδομαδα να πηγαινα στην Βουλγαρια για ανεφοδιασμο για να μην τους τους δοσω ξανα εδω τους Ελληναρες ουτε τσακιστο σεντς!

Ο Ηλια αυτους τους νταβατζιδες ομως τους διακιολογειο και εμενα αποκαλει οτι ειμαι φαουλ που πηγαινω και δινω τα λεφτα μου για καυσιμα (οποτε παω!)στην Βουλγαρια λργοντας οτι κανω κακο στον τοπο μου!






μην ανοιξουμε παλι αυτη την κουβεντα, νομιζω οτι τα εχουμε πει ολα και εσυ και εγω, πιστευεις οτι εχει νοημα να την συνεχισουμε?
κριμα.
hlias
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 2046
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος, 2012 23:38
Τοποθεσία: ανω γλυφαδα

Re: Τοποθέτηση συστήματος υγραεριοκίνησης στη Βουλγαρία

Δημοσίευσηαπό fokion » Κυρ 20 Ιούλ, 2014 21:24

χωρις να εχω να λυσω τα "ψυχολογικά" κανενος...

το "θεμα" ειναι οτι αν γινει κατι θα δωσεις ΠΟΛΥ περισσότερα απο τα ελαχιστα που (δεν) εχεις...
αν το ηξερες και το αποδεχτηκες οκ no problem δικα σου λεφτα δικο σου αυτοκινητο δικη σου - προφανως - αποφαση και ευθυνη.

Κυριως οτι λεγεται δεν ειναι τοσο για σενα που ετσι κι αλλιως το εχεις βαλει ηδη, αλλα για κάποιον που απλώς διαβαζει

και ναι μισθολογικά θα "ηθελα να ειμαστε βουλγαρια" ( οκ με εισαγωγικά ε!!! το ειδατε) και στα "ασπρα" αλλα μαζί και κυριως και στα "μαυρα"....
ΚΙΑ SPORTAGE 1 - Σύστημα PLATINCA - 100.000 χλμ.
Άβαταρ μέλους
fokion
 
Δημοσιευσεις: 2252
Εγγραφή: Κυρ 04 Δεκ, 2011 09:14

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση για το LPG

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 79 επισκέπτες