Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Bedini - Service lpg

Πόσο συμφέρει τελικά; Κόστος εγκατάστασης; Αναμονές για εγκατάσταση; Αυτονομία;

Bedini - Service lpg

Δημοσίευσηαπό xatzis1989 » Κυρ 04 Σεπ, 2016 14:21

Καλησπέρα σε όλους . Εχω ένα Toyota Corolla 2005 1.4 δεύτερο χέρι και θελω να το κάνω έναν έλεγχο στο σύστημα υγραερίου που έχει , ( δεν βρήκα κάπου αυτό που θα ρωτήσω γιαυτο ρωτάω εδώ ) δεν μπορω να βρω όμως κάποιον στην περιοχή της Θεσσαλονίκης που να περνάει Bedini , ξέρει κανεις ποιος και που μπορεί να κάνει σέρβις σε τέτοιο σύστημα (φαντάζομαι θα θέλει συγκεκριμένο προγραμα ) ;;
xatzis1989
 
Δημοσιευσεις: 3
Εγγραφή: Δευτ 29 Αύγ, 2016 16:40

Re: Service lgp

Δημοσίευσηαπό gkazakias » Κυρ 04 Σεπ, 2016 14:45

Οι γνωστοί υγραεραδες ίσως έχουν το πρόγραμμα του. Εχεις ρωτήσει? Μπορεί να έχει κοινο πρόγραμμα και καλωδιο σύνδεσης με κάποιο επώνυμο. Εαν όχι, ψαξου σιγά σιγά να το ξηλωσεις κρατωντας την ιδια μπουκαλα και να βάλεις κάτι επωνυμο. Φαντάζομαι μεταχειρισμένο το πήρες με τέτοιο κιτ επάνω.
gkazakias
 
Δημοσιευσεις: 1512
Εγγραφή: Πέμ 17 Μαρ, 2011 02:52

Re: Service lgp

Δημοσίευσηαπό anj890 » Κυρ 04 Σεπ, 2016 15:32

xatzis1989 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους . Εχω ένα Toyota Corolla 2005 1.4 δεύτερο χέρι και θελω να το κάνω έναν έλεγχο στο σύστημα υγραερίου που έχει , ( δεν βρήκα κάπου αυτό που θα ρωτήσω γιαυτο ρωτάω εδώ ) δεν μπορω να βρω όμως κάποιον στην περιοχή της Θεσσαλονίκης που να περνάει Bedini , ξέρει κανεις ποιος και που μπορεί να κάνει σέρβις σε τέτοιο σύστημα (φαντάζομαι θα θέλει συγκεκριμένο προγραμα ) ;;


Φίλε μου αν δεν το χουν οι εγκαταστάτες το καλώδιο (το πρόγραμμα κατά 90% το κατεβάζεις), αγόρασέ το μέσω internet και πήγαινέ τους το εσύ. Η ρύθμιση πάνω κάτω ίδια είναι για όλα τα συστήματα. Πιο φθηνά θα σου ρθει απ' το να ......ξηλώσεις όλο το σύστημα.
anj890
 
Δημοσιευσεις: 108
Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ, 2012 10:01

Re: Service lgp

Δημοσίευσηαπό xatzis1989 » Κυρ 04 Σεπ, 2016 15:56

gkazakias έγραψε:Οι γνωστοί υγραεραδες ίσως έχουν το πρόγραμμα του. Εχεις ρωτήσει? Μπορεί να έχει κοινο πρόγραμμα και καλωδιο σύνδεσης με κάποιο επώνυμο. Εαν όχι, ψαξου σιγά σιγά να το ξηλωσεις κρατωντας την ιδια μπουκαλα και να βάλεις κάτι επωνυμο. Φαντάζομαι μεταχειρισμένο το πήρες με τέτοιο κιτ επάνω.



Όταν λες γνωστοί υγραεραδες ποιοι είναι αυτοί ; Σε όσους εχω δει μέσα στις σελίδες τους στο Ίντερνετ κανεις δεν περνάει Bedini
xatzis1989
 
Δημοσιευσεις: 3
Εγγραφή: Δευτ 29 Αύγ, 2016 16:40

Re: Service lgp

Δημοσίευσηαπό gkazakias » Κυρ 04 Σεπ, 2016 16:00

Εννοώ τον Στάθη, Γεραντιδη, Θεόδωρου κτλ. Μην ψαχνεις μονο απο ίντερνετ ρωτα τους.
gkazakias
 
Δημοσιευσεις: 1512
Εγγραφή: Πέμ 17 Μαρ, 2011 02:52


Επιστροφή στο Γενική συζήτηση για το LPG

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google Adsense [Bot] και 90 επισκέπτες