Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Εγκαταστάτες Θεσσαλονικη

Πόσο συμφέρει τελικά; Κόστος εγκατάστασης; Αναμονές για εγκατάσταση; Αυτονομία;

Εγκαταστάτες Θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό erimitis » Κυρ 06 Αύγ, 2017 17:42

Μετα απο 8 χρονια στην υγραεριοκινηση θα ήθελα να μοιραστω την εμπειρία μου προκειμενου αγαπητοί μου συμπολίτες να αποφύγετε τις κακοτοπιες.
Για να μην παρεξηγηθω οτι γράφω είναι προσωπικές εμπειρίες.
Ο πρώτος εγκαταστατης είναι ο Στάθης Δημητριος Xonda στην Χρυσαυγή.Το lpg tech ενα απλό και αξιόπιστο συστημα για πληθώρα αυτοκινήτων και το σημαντικότερο το συνεργειο κανει άριστη εγκατάσταση αλλά και άριστη ρύθμιση. Οι τιμες σε πολλές εργασίες είναι φιλικές προς το χρήστη και το επίπεδο παροχής υπηρεσιών άριστο.
Ο δεύτερος εγκαταστατης είναι ο Γεραντιδης με ιδιαίτερη εξειδίκευση στο brc.Ενα αξιόπιστο αλλά δύσκολο συστημα αν ρυθμιστεί σωστα κάνει το αμάξι να τραγουδά. Επαγγελματισμός είναι η λεξη που αρμόζει για αυτό το συνεργειο.
Στην πόλη υπαρχουν και άλλοι εγκαταστάτες που τοποθετούν αλλά συστήματα υγραεριου για τους οποιους δεν θα εκφερω γνώμη και αποψη.Οπως είπα αναφέρομαι σε προσωπικές εμπειρίες καθώς έχω δυο αυτοκίνητα με υγραέριο lpg tech και brc.
Σκοπός είναι να ενημερωσω προκειμενου να αποφύγετε τις κακοτοπιες και το χάσιμο χρονου όπως εγώ και πιστέψτε με την πατησα ουκ ολίγες φορες


Στάλθηκε από το Lenovo_P1m μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
erimitis
 
Δημοσιευσεις: 440
Εγγραφή: Τρί 12 Απρ, 2011 20:17

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση για το LPG

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 55 επισκέπτες