Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Καλαμάτα - Πρατήρια Υγραερίου

Ακριβαίνει το υγραέριο; Τοποθεσία των πρατηρίων LPG; Είναι επαρκές το δίκτυο; Νέα πρατήρια;

Καλαμάτα - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό mariosmk » Τρί 12 Ιούλ, 2011 10:43

Ξερετε εαν θα ανοιξει κανενα πρατηριο στην Καλαματα η εκει κοντα;
Γιατι το πιο κοντινο ειναι στην Τριπολη και δεν συμφερει.
mariosmk
 
Δημοσιευσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ 07 Απρ, 2011 21:26

Re: Πρατηριο στην Καλαματα

Δημοσίευσηαπό georged30 » Σάβ 10 Μαρ, 2012 11:03

Έχουμε κανένα νεότερο για πρατήριο lpg στην Καλαμάτα?
SKODA OCTAVIA TOUR LPG
TARTARINI SEQUENTIAL
georged30
 
Δημοσιευσεις: 42
Εγγραφή: Κυρ 03 Απρ, 2011 21:59

Re: Πρατηριο στην Καλαματα

Δημοσίευσηαπό tgi » Σάβ 10 Μαρ, 2012 12:12

Μόλις πήρα τηλέφωνο!
με ενημέρωσε ότι έχει προβλημα και με την άδεια αλλα οικονομικό (κόστος εγκατάστασης περίπου 120.000 €) :thumbdown:
θα αργήσει πολύ :( :(
Citroen C4 GP
2009-2019 με Icom JTG
2019 μέχρι σήμερα EuropeGas
190.000 χιλ. με Υγραέριο
Άβαταρ μέλους
tgi
 
Δημοσιευσεις: 548
Εγγραφή: Παρ 03 Δεκ, 2010 13:07
Τοποθεσία: Αθηνα - Ν.Ηρακλειο

Re: Πρατηριο στην Καλαματα

Δημοσίευσηαπό mtsop » Τετ 18 Απρ, 2012 16:43

Άνοιξε ένα στους Γαργαλιάνους
mtsop
 
Δημοσιευσεις: 6
Εγγραφή: Τρί 06 Μαρ, 2012 16:37

Re: Πρατηριο στην Καλαματα

Δημοσίευσηαπό vasilislpg » Πέμ 24 Μάιος, 2012 22:48

Παιδια βρηκαμε των ανθρωπο μας. Γεμιζει με 0,82/λτ Στο βιοτεχνικο παρκο καλαματας 27210 87717 και με συστημα valet. Αφηνεις το αυτοκινητο στο μαγαζι του για δεκα λεπτα και στο φερνει ετοιμο και γεματο. Παρεχει και υπηρεσιες πλυσιματος εχτρα. Φλεσσας εγγυηση!!
vasilislpg
 
Δημοσιευσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ 05 Απρ, 2012 23:43

Re: Πρατηριο στην Καλαματα

Δημοσίευσηαπό glamor » Παρ 25 Μάιος, 2012 01:04

vasilislpg έγραψε:Παιδια βρηκαμε των ανθρωπο μας. Γεμιζει με 0,82/λτ Στο βιοτεχνικο παρκο καλαματας 27210 87717 και με συστημα valet. Αφηνεις το αυτοκινητο στο μαγαζι του για δεκα λεπτα και στο φερνει ετοιμο και γεματο. Παρεχει και υπηρεσιες πλυσιματος εχτρα. Φλεσσας εγγυηση!!



Για σου φίλε
καλό είναι να μη διαφημίσεις τον άνθρωπο που λες μια και δεν διαθέτη νόμιμη άδεια να πουλά lpg.
αλλά μόνο σε προσωπικά μηνύματα για να προστατεύσουμε τον άνθρωπο που πας κάνει την εξυπηρέτηση και εμάς για την τσέπη μας
ps: είμαι και εγώ καλαματιανός και δεν είναι ο μόνος που γεμίζει lpg υπάρχουν και άλλοι πιο κοντά στην καλαμάτα.
yaris 99 1000cc Lovato χωρίς λαδιέρα
μέχρι τώρα πάνω από 105000km +....
Άβαταρ μέλους
glamor
 
Δημοσιευσεις: 187
Εγγραφή: Τρί 12 Απρ, 2011 15:31

Re: Πρατηριο στην Καλαματα

Δημοσίευσηαπό vasilislpg » Παρ 25 Μάιος, 2012 12:41

glamor έγραψε:
vasilislpg έγραψε:Παιδια βρηκαμε των ανθρωπο μας. Γεμιζει με 0,82/λτ Στο βιοτεχνικο παρκο καλαματας 27210 87717 και με συστημα valet. Αφηνεις το αυτοκινητο στο μαγαζι του για δεκα λεπτα και στο φερνει ετοιμο και γεματο. Παρεχει και υπηρεσιες πλυσιματος εχτρα. Φλεσσας εγγυηση!!



Για σου φίλε
καλό είναι να μη διαφημίσεις τον άνθρωπο που λες μια και δεν διαθέτη νόμιμη άδεια να πουλά lpg.
αλλά μόνο σε προσωπικά μηνύματα για να προστατεύσουμε τον άνθρωπο που πας κάνει την εξυπηρέτηση και εμάς για την τσέπη μας
ps: είμαι και εγώ καλαματιανός και δεν είναι ο μόνος που γεμίζει lpg υπάρχουν και άλλοι πιο κοντά στην καλαμάτα.



Οταν θα γινει καμια ανατιναξη τοτε να δουμε τι θα εχεις να πεις. Αυτη οι ανθρωποι πρεπει να βγαινουν στην φορα και να φροντιζουν οι υπηρεσιες να τους κλεινουν. Στον εισαγγελεα θα πανε να εισαι σιγουρος
vasilislpg
 
Δημοσιευσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ 05 Απρ, 2012 23:43

Re: Πρατηριο στην Καλαματα

Δημοσίευσηαπό vasilislpg » Παρ 25 Μάιος, 2012 12:46

vasilislpg έγραψε:
glamor έγραψε:
vasilislpg έγραψε:Παιδια βρηκαμε των ανθρωπο μας. Γεμιζει με 0,82/λτ Στο βιοτεχνικο παρκο καλαματας 27210 87717 και με συστημα valet. Αφηνεις το αυτοκινητο στο μαγαζι του για δεκα λεπτα και στο φερνει ετοιμο και γεματο. Παρεχει και υπηρεσιες πλυσιματος εχτρα. Φλεσσας εγγυηση!!



Για σου φίλε
καλό είναι να μη διαφημίσεις τον άνθρωπο που λες μια και δεν διαθέτη νόμιμη άδεια να πουλά lpg.
αλλά μόνο σε προσωπικά μηνύματα για να προστατεύσουμε τον άνθρωπο που πας κάνει την εξυπηρέτηση και εμάς για την τσέπη μας
ps: είμαι και εγώ καλαματιανός και δεν είναι ο μόνος που γεμίζει lpg υπάρχουν και άλλοι πιο κοντά στην καλαμάτα.



Οταν θα γινει καμια ανατιναξη τοτε να δουμε τι θα εχεις να πεις. Αυτη οι ανθρωποι πρεπει να βγαινουν στην φορα και να φροντιζουν οι υπηρεσιες να τους κλεινουν. Στον εισαγγελεα θα πανε να εισαι σιγουρος



Επιπροσθετα η παραβαση αυτη ειναι λαθρεμπορια καυσιμου και εχει σοβαρες κυρωσεις για αυτων και για οπιον εμπλεκεται.


Ο καθενας αποφασιζει
vasilislpg
 
Δημοσιευσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ 05 Απρ, 2012 23:43

Re: Πρατηριο στην Καλαματα

Δημοσίευσηαπό fokion » Παρ 25 Μάιος, 2012 14:14

vasilislpg με μπερδεψες....

στο ενα σου ποστ λες "βρηκαμε τον ανθρωπο μας" και στα επωμενα του τα χωνεις...

ισως κατι να μην εχω καταλαβει βεβαια...
ΚΙΑ SPORTAGE 1 - Σύστημα PLATINCA - 100.000 χλμ.
Άβαταρ μέλους
fokion
 
Δημοσιευσεις: 2252
Εγγραφή: Κυρ 04 Δεκ, 2011 09:14

Re: Πρατηριο στην Καλαματα

Δημοσίευσηαπό vasilislpg » Παρ 25 Μάιος, 2012 15:30

fokion έγραψε:vasilislpg με μπερδεψες....

στο ενα σου ποστ λες "βρηκαμε τον ανθρωπο μας" και στα επωμενα του τα χωνεις...

ισως κατι να μην εχω καταλαβει βεβαια...



Πηραν κατι φιλοι και δεν τους βαζει, το παιζει τωρα παλαβη. Μαλλων βαζει μονο σε ΕΛΙΤ πελατες και γιαυτο δεν τον εχουν κλεισει. Παραξενο.
vasilislpg
 
Δημοσιευσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ 05 Απρ, 2012 23:43

Επόμενο

Επιστροφή στο Τιμή υγραερίου - πληροφορίες για πρατήρια

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 77 επισκέπτες