Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Δημόσια συγγνώμη

Δημόσια συγγνώμη

Δημοσίευσηαπό StiloLpg » Τρί 29 Ιαν, 2013 21:19

Μετά από αρκετή σκέψη και αυτοκριτική σε κατάσταση ψυχικής ηρεμίας , αισθάνομαι την ανάγκη να ζητήσω δημόσια συγγνώμη από δύο μέλη του forum με τα οποία λόγω δικής μου πολύ κακής εκτίμησης , είχα έντονη και διόλου ευπρεπή από πλευράς μου αντιπαράθεση .
Ο λόγος που μου επιβάλει αυτή την ενέργεια μου , είναι διότι μετά από πολύ ψάξιμο μέσα σε όλα τα θέματα του forum , τα εν λόγω μέλη έχουν πραγματικά βοηθήσει πολλούς οι οποίοι για τον α ή β λόγο αντιμετωπίζουν πρόβλημα με την υγραεριοκίνηση . Έκανα λάθος εκτίμηση και πρέπει να επανορθώσω .

Φίλοι Hlias εγκαταστάτης / και Maevius ,

απολογούμαι ειλικρινά και ανακαλώ όλα όσα έγραψα όταν ήμουν ο « κακός » εαυτός μου .
StiloLpg
 

Re: Δημόσια συγγνώμη

Δημοσίευσηαπό hlias » Τρί 29 Ιαν, 2013 21:35

StiloLpg έγραψε:Μετά από αρκετή σκέψη και αυτοκριτική σε κατάσταση ψυχικής ηρεμίας , αισθάνομαι την ανάγκη να ζητήσω δημόσια συγγνώμη από δύο μέλη του forum με τα οποία λόγω δικής μου πολύ κακής εκτίμησης , είχα έντονη και διόλου ευπρεπή από πλευράς μου αντιπαράθεση .
Ο λόγος που μου επιβάλει αυτή την ενέργεια μου , είναι διότι μετά από πολύ ψάξιμο μέσα σε όλα τα θέματα του forum , τα εν λόγω μέλη έχουν πραγματικά βοηθήσει πολλούς οι οποίοι για τον α ή β λόγο αντιμετωπίζουν πρόβλημα με την υγραεριοκίνηση . Έκανα λάθος εκτίμηση και πρέπει να επανορθώσω .

Φίλοι Hlias εγκαταστάτης / και Maevius ,

απολογούμαι ειλικρινά και ανακαλώ όλα όσα έγραψα όταν ήμουν ο « κακός » εαυτός μου .



φιλαρακι εισαι πρωτος μαγκας, το να παραδεχτεις δημοσια καποιο λαθος σου ειναι κατι που δεν ειναι καθολου ευκολο. :clap:
συγνωμη και απο μερους μου που ανεβασα πολυ τους τονους.
απο μερια μου δεν υπαρχει κανενα προβλημα ισα ισα που χαιρομαι γιατι τωρα μπορεις να εισαι ενεργος σε θεματα βοηθειας προς αλλα μελη.

Υ.Γ. ειδες ποσο ασχημα χτυπαει οταν καποιος ειναι αρνητικος προς τους αλλους?
κριμα.
hlias
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 2046
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος, 2012 23:38
Τοποθεσία: ανω γλυφαδα

Re: Απ: Δημόσια συγγνώμη

Δημοσίευσηαπό maevius » Τρί 29 Ιαν, 2013 23:25

StiloLpg έγραψε:Μετά από αρκετή σκέψη και αυτοκριτική σε κατάσταση ψυχικής ηρεμίας , αισθάνομαι την ανάγκη να ζητήσω δημόσια συγγνώμη από δύο μέλη του forum με τα οποία λόγω δικής μου πολύ κακής εκτίμησης , είχα έντονη και διόλου ευπρεπή από πλευράς μου αντιπαράθεση .
Ο λόγος που μου επιβάλει αυτή την ενέργεια μου , είναι διότι μετά από πολύ ψάξιμο μέσα σε όλα τα θέματα του forum , τα εν λόγω μέλη έχουν πραγματικά βοηθήσει πολλούς οι οποίοι για τον α ή β λόγο αντιμετωπίζουν πρόβλημα με την υγραεριοκίνηση . Έκανα λάθος εκτίμηση και πρέπει να επανορθώσω .

Φίλοι Hlias εγκαταστάτης / και Maevius ,

απολογούμαι ειλικρινά και ανακαλώ όλα όσα έγραψα όταν ήμουν ο « κακός » εαυτός μου .

Εννοειται οτι δεν τρεχει τιποτα και κανενα προβλημα. Να σαι καλα και εδω ειμαστε για καθε βοηθεια σε ολους.
OPEL INSIGNIA 1,8 (2009) με Zavoli
ΟPEL CORSA C 1.4 (2003) με Prins silverline
Άβαταρ μέλους
maevius
 
Δημοσιευσεις: 928
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιούλ, 2011 19:30

Re: Δημόσια συγγνώμη

Δημοσίευσηαπό panos36 » Τετ 30 Ιαν, 2013 15:17

μπράβο φίλε μου,για την κίνηση σου.
panos36
 
Δημοσιευσεις: 19
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν, 2013 12:49

Re: Δημόσια συγγνώμη

Δημοσίευσηαπό ntinaras » Παρ 01 Φεβ, 2013 11:32

πρεπει να τους κερασεις και απο ενα σακουλακι δρακουλινια για να επανορθωσεις. :lol:
Micra K11 1.3 Zanardi NIGS
ntinaras
 
Δημοσιευσεις: 230
Εγγραφή: Παρ 11 Μαρ, 2011 00:58

Re: Δημόσια συγγνώμη

Δημοσίευσηαπό StiloLpg » Παρ 01 Φεβ, 2013 14:34

ntinaras έγραψε:πρεπει να τους κερασεις και απο ενα σακουλακι δρακουλινια για να επανορθωσεις. :lol:


Βλέποντας το emoticon στο τέλος της πρότασης σου , να υποθέσω ότι δεν χλευάζεις την δημοσίευση μου .
Σε διαφορετική περίπτωση , μάλλον έχεις πολύ κακή αίσθηση του χιούμορ.
StiloLpg
 

Re: Δημόσια συγγνώμη

Δημοσίευσηαπό rogerius » Κυρ 03 Φεβ, 2013 12:47

eisai ANTRAS, file. Bravo sou!
rogerius
 
Δημοσιευσεις: 274
Εγγραφή: Κυρ 19 Δεκ, 2010 15:39

Re: Δημόσια συγγνώμη

Δημοσίευσηαπό StiloLpg » Κυρ 03 Φεβ, 2013 21:24

Hlias Εγκαταστάτης , / Maevius , καλησπέρα παιδιά .

Έσβησα όλες τις ανοησίες που είχα δημοσιεύσει επί των θεμάτων που είχαμε την αντιπαράθεση. Είναι στην διακριτική σας ευχέρεια να κάνετε το ίδιο - ΔΕΝ σας το ζητάω , το γνωρίζω πως δεν έχω το δικαίωμα . Απλά σκέπτομαι ότι οι κακές στιγμές πρέπει να σβήνουν απο το "χάρτη" , όπως οι συγκεκριμμένες που δεν προσφέρουν ΤΙΠΟΤΑ σε αυτές τις δημόσιες συζητήσεις .

Καλό βράδυ ,

Mods..αν είμαι off topic παρακαλώ να μεταφερθεί , ευχαριστώ..
StiloLpg
 

Re: Δημόσια συγγνώμη

Δημοσίευσηαπό papoys » Δευτ 08 Σεπ, 2014 20:51

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Πόσο επίκαιρο και πόσο μεγαλείο έχει όλο αυτό το θέμα,από τους συμμετέχοντες, τούτες τις στιγμές που κάποιοι
έχουν βγάλει μαχαίρια εξαπολύοντας ο ένας εναντίον του άλλου ύβρεις χωρίς να μπορώ να καταλάβω το λόγο για
τον οποίο το κάνουν.
opel vectra 1,6 με emmegas (πριν zanardi) 219.000 χιλ. με lpg και 347.000 στο κοντέρ
Άβαταρ μέλους
papoys
 
Δημοσιευσεις: 1960
Εγγραφή: Τρί 19 Μαρ, 2013 06:42
Τοποθεσία: 15344 Γέρακας

Re: Δημόσια συγγνώμη

Δημοσίευσηαπό hlias » Τρί 09 Σεπ, 2014 00:03

ο Δημητρης για τους δικους του λογους δεν ειναι πλεον στην παρεα μας, παντως ειχε και εχει μεγαλα γκογκοβια. :D
κριμα.
hlias
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 2046
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος, 2012 23:38
Τοποθεσία: ανω γλυφαδα

Επόμενο

Επιστροφή στο Συζήτηση γενικού περιεχομένου – Εκφραστείτε ελεύθερα

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 61 επισκέπτες





cron