Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Εγκεφαλος LOVATO FAST AND EASY

Πωλήσεις, αγορές, ανταλλαγές.

Εγκεφαλος LOVATO FAST AND EASY

Δημοσίευσηαπό manoliss » Παρ 03 Νοέμ, 2017 23:00

Οπως το γραγει τιτλος ζητω να αγορασω εγκεφαλο LOVATO FAST AND EASY μεταχειρισμενο αρκει να δουλευει διοτι ο δικος μου καηκε....δεν δουλευει...
παρακλω οποιος εχει κατι που δεν το χρειαζετε ας το δωσει σε μια λογοκη τιμη και ο χωρος στο ραφι να αδειασει και γω να κανω την δουλεια μου....
ευχαριστω....θα προτιμουσα σε προσωπικο μνμ να μου αναφερετε τιμη αν καποιος διαθετει....
για καμια 10αρια μερες θα κινησω το αμαξι μονο με βενζινα και θα γινει ανακατασκευη ολης της πλεξουδας την επομενη δευτερα με αναλογα φισσακια στεγανα ετσι ωστε να ειναι ολο το συστημα ελεγχομενο κομματι κομματι..οποτε εχω περιθωριο για λιγο ακομα..
- Citroen Xantia 1600cc 8v mod 1999
- Citroen Xsara 1400cc 8V mod 2003
Lovato Fast & Easy
manoliss
 
Δημοσιευσεις: 715
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ, 2012 00:37

Re: Εγκεφαλος LOVATO FAST AND EASY

Δημοσίευσηαπό manoliss » Πέμ 09 Νοέμ, 2017 12:00

βρηκα απο ενα παιδι απο Αλεξανδρουπολη ολο το εμπροσθιο σετ σε πολυ καλη τιμη....
ας κλειδωθει η αγγελεια
τελειωνιοντας τον ελεγχο της καλωδιωσης τοποθετησης στεγανα φισσακια βαζω τον νεο μτχνο εγκεφαλο ολα καλα...του καλω αναβαθμιση στη 1216 frimware με εκδοση 1.8.1 και ο εγκεφαλος παθαινει κοκομπλοκο...μου γραφει λοιπον βγαλε την τροφοδοσια για 10 λεπτα και επαεγκαteστησε frimware.....
τa κανω ολα οκ....
ξαναβαζω τον παλιο εγκεφαλο κανω επανεγκατασταση το frimware 350 αυτο που ειχα και οκ ο εγκεφαλος...
τωρα συνεπεσαν καμμενη ασφαλεια και μπλοκαρισμα αυτου και με ξεγελασαν....δεν πειραζει...
- Citroen Xantia 1600cc 8v mod 1999
- Citroen Xsara 1400cc 8V mod 2003
Lovato Fast & Easy
manoliss
 
Δημοσιευσεις: 715
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ, 2012 00:37

Re: Εγκεφαλος LOVATO FAST AND EASY

Δημοσίευσηαπό meletis » Τρί 21 Νοέμ, 2017 22:35

Το εχω διαβάσει πολλές φορές οτι με Firmware Update του εγκεφάλου κόλλησε και μετά είχαν προβλήματα.
Εγω προσωπικά στο Lovato αφου δουλεύει σωστά , δέν μπαίνω στη διαδικασία για αναβάθμιση.
Opel Corsa C 1,2 - EG Basico
meletis
 
Δημοσιευσεις: 1430
Εγγραφή: Σάβ 23 Αύγ, 2014 01:22


Επιστροφή στο Αγγελίες

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες