Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

BMW X1 Sdrive 2.0 VALVETRONIC

Δείξτε μας την εγκατάσταση υγραερίου στο αυτοκίνητο σας!

Re: BMW X1 Sdrive 2.0 VALVETRONIC

Δημοσίευσηαπό dathens » Τετ 14 Μαρ, 2012 16:00

γεμισμα σημερα 31 ευρω ή 33 λιτρα , διανυθεντα χιλιομετρα 250 καταναλωση 13,2 / 100
ml 350 2005 w164 Prins αθάνατο 160.000 km LPG 227.000 συνολικά
dathens
 
Δημοσιευσεις: 1252
Εγγραφή: Τρί 11 Ιαν, 2011 01:51

Re: BMW X1 Sdrive 2.0 VALVETRONIC

Δημοσίευσηαπό VasiliS3 » Τετ 14 Μαρ, 2012 16:16

dathens έγραψε:Ναι, δεν έχει ανάγκη αυτο το αμάξι ζετεκ μοτερ που μεχρι και στην brc ηταν black list , έχω κάνει πάνω απο 10 στην ACS αλλα 10 στην ALAPIS έλεγε και ο brc...ίδης στο Χαϊδάρι και ούτε Λαδιερα θέλει αλλα θα σου βάλω ( δίπλα στον πνεύμονα την έβαλε ) και το πίστεψα ο αδαης βλεποντας τις φωτογραφιες γυρω γυρω .... όπως φαντάζομαι λες και συ στους πελάτες σου αν όμως κάτσει η στραβη τι θα κάνεις θα αναλαβεις το καπάκι η θα λες όπως αυτός φερτο να στο φτιάξω έχω ασφάλεια θα πληρώσεις το καπάκι μόνο !!! Σιγα μη. Ξαναπάταγα εκει !!



Δεν καταλαβαίνω τι μου λες σε αυτή την παράγραφο, απλώς το μόνο που έχω να σου πω είναι ότι πιστεύω ότι δεν υπάρχει στον κόσμο BMW μοτέρ που να έχει κάψει βαλβίδες και αν πάθει ζημιά το δικό σου θα είσαι ο πρώτος και ίσως ο μοναδικός

Όσο για τις λαδιέρες είναι καλύτερα να μην τις βάζεις σε αυτοκίνητα που δεν έχουν πρόβλημα με τις βαλβίδες τους γιατί χάνεις το πλεονέκτημα που έχει το υγραέριο στο ότι δεν έχει αιθάλη στην εξάτμιση και δεν χαλάει ο καταλύτης και ο λ ποτέ.
AUDI S3 600Ηp ICOM
Citroen C4 Picasso 1.6 VTI 110x.x. LOVATO
Jeep Cherokee 4.0 AC Stag
VasiliS3
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 79
Εγγραφή: Σάβ 12 Μαρ, 2011 00:25
Τοποθεσία: Σαλονίκ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Showroom

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 26 επισκέπτες