Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Ότι πληρώνεις παίρνεις... ισχύει και στην υγραεριοκίνηση!

Οι εταιρίες του χώρου μας ενημερώνουν σχετικά με τις υπηρεσίες και τα προϊόντα τους!

Re: Ότι πληρώνεις παίρνεις... ισχύει και στην υγραεριοκίνηση

Δημοσίευσηαπό kolokas » Πέμ 17 Νοέμ, 2011 15:13

και βεβαι ολα τα ιταλικα δεν ειναι το ιδιο καλα και αξιοπιστα.......
prin vsi , slk 200 r171 upgrade 204 hp.....
kolokas
 
Δημοσιευσεις: 172
Εγγραφή: Κυρ 05 Ιουν, 2011 17:13

Re: Ότι πληρώνεις παίρνεις... ισχύει και στην υγραεριοκίνηση

Δημοσίευσηαπό dathens » Παρ 18 Νοέμ, 2011 01:00

ntarntanian1 έγραψε:
LPGas έγραψε:
ntarntanian1 έγραψε:καλησπερα φιλε χρηστο ξεχασες την landi renzo μπεκ της med εχει.... και εχω μια ερωτηση τι προελευσης ειναι ο εγκεφαλος της BRC :-?

Με Ε3 αριθμό πιστοποίησης μόνο Ιταλικός θα μπορούσε να είναι ο εγκέφαλος. Είναι από τις λίγες εταιρίες που μέχρι και η τελευταία βίδα φτιάχνεται στα εργοστάσια τους στην Ιταλία.



μαλιστα φιλε μου...........θα μπορουσε μου λες γιατι εγω λεω δεν!!!!! δεν αναφερθηκες και λιγο στην εταιρια LANDI RENZO που ανεφερα πιο πανω που θυγατρικη της ειναι η lovato και τη σχεση εχει με τη vialle ....αν γνωριζεις λεω εγω!


εγω που γνωριζω ξερω οτι πολλοί ανηκουν στο ιδιο γκρουπ οπως πανω από ολους ειναι οι μεγαλεμποροι παραγωγου υγραεριου primagas κτλ στη ολλανδια βρίσκετε ενα μεγαλο μερος της μπιζνας
ml 350 2005 w164 Prins αθάνατο 160.000 km LPG 227.000 συνολικά
dathens
 
Δημοσιευσεις: 1252
Εγγραφή: Τρί 11 Ιαν, 2011 01:51

Re: Ότι πληρώνεις παίρνεις... ισχύει και στην υγραεριοκίνηση

Δημοσίευσηαπό dathens » Παρ 18 Νοέμ, 2011 01:03

LPGas έγραψε:Δεν είναι το κατάλληλο thread για να αναλύσουμε ότι η προέλευση του BRC είναι 100% Ιταλική. Ούτε να συγκρίνουμε το Landi με το BRC. Μπορούμε να ανοίξουμε άλλο θέμα για το συγκεκριμένο σκοπό. Στόχος μου είναι να ενημερωθεί ο κόσμος ότι τα κιτ υγραερίου διαφέρουν σε ποιότητα και ότι είναι εντελώς λανθασμένη απόφαση να επιλέγει κανείς σύστημα και εγκαταστάτη από τα site τύπου Groupon, tsampas, prolaveto κλπ.
Αγοράζοντας ένα κουπόνι ευκαιρίας από το internet δεν μπορείς να ελέγξεις ούτε την ποιότητα του συστήματος, ούτε την ποιότητα της δουλειάς ούτε την νομιμότητα του εγκαταστάτη.


συμφωνώ και επαυξανω χρηστο το προλαβετο θα σε προλαβει η car gaz που η ελληνική καμια σχεση δεν εχει πλεον με την πωλωνική και το ριξε στους ναργιλεδες εξ ανατολων
ml 350 2005 w164 Prins αθάνατο 160.000 km LPG 227.000 συνολικά
dathens
 
Δημοσιευσεις: 1252
Εγγραφή: Τρί 11 Ιαν, 2011 01:51

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Άρθρα-συνεντεύξεις

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες