Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Μετατροπή σε SEAT LEON 1.6 MPI

Re: Μετατροπή σε SEAT LEON 1.6 MPI

Δημοσίευσηαπό AntonioLEON » Τρί 04 Μαρ, 2014 18:36

Να σου πω την αλήθεια δεν σκέφτομαι να βάλω λαδιέρα γι' αυτό και σκέφτηκα προς brc μεριά. Το prins όμως είσαι σίγουρος ότι δεν έχει σύστημα αυτολίπανσης όπως το brc; Μου φαίνεται περίεργο γιατί απ' ότι έχω διαβάσει είναι και οι δύο από τις πολύ καλές εταιρείες στον χώρο. Δεν πιστεύω δηλαδή ότι η μια έχει σύστημα αυτολίπανσης και η άλλη όχι. Ότι κάποια από τις δύο μπορεί να έχει καλύτερο σύστημα ναι. Ίσως να κάνω και λάθος όμως. Μπορείς να μου δείξεις κάτι σχετικό για να το διαβάσω;
AntonioLEON
 
Δημοσιευσεις: 3
Εγγραφή: Δευτ 03 Μαρ, 2014 22:38

Re: Μετατροπή σε SEAT LEON 1.6 MPI

Δημοσίευσηαπό dimoskats » Τρί 04 Μαρ, 2014 19:19

AntonioLEON έγραψε:Να σου πω την αλήθεια δεν σκέφτομαι να βάλω λαδιέρα γι' αυτό και σκέφτηκα προς brc μεριά. Το prins όμως είσαι σίγουρος ότι δεν έχει σύστημα αυτολίπανσης όπως το brc; Μου φαίνεται περίεργο γιατί απ' ότι έχω διαβάσει είναι και οι δύο από τις πολύ καλές εταιρείες στον χώρο. Δεν πιστεύω δηλαδή ότι η μια έχει σύστημα αυτολίπανσης και η άλλη όχι. Ότι κάποια από τις δύο μπορεί να έχει καλύτερο σύστημα ναι. Ίσως να κάνω και λάθος όμως. Μπορείς να μου δείξεις κάτι σχετικό για να το διαβάσω;


Και οι δύο είναι από τις καλές εταιρίες! Όντως η Prins(Ολλανδική) δεν έχει παράλληλο ψεκασμό βενζίνης, η ΒRC και όλες σχεδόν οι Ιταλικές εταιρίες έχουν παράλληλο ψεκασμό! Η Prins έχει ηλεκτρονική λαδιέρα αν ενδιαφέρεσαι αλλά η τιμή τσούζει αρκετά!
dimoskats
 
Δημοσιευσεις: 391
Εγγραφή: Δευτ 22 Ιούλ, 2013 21:51

Re: Μετατροπή σε SEAT LEON 1.6 MPI

Δημοσίευσηαπό AntonioLEON » Τρί 04 Μαρ, 2014 19:39

Μάλιστα... θα ήθελα να αποφύγω τη λαδιέρα, επομένως μάλλον άκυρο το prins. Σε ευχαριστώ φίλε dimoskats.
AntonioLEON
 
Δημοσιευσεις: 3
Εγγραφή: Δευτ 03 Μαρ, 2014 22:38

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Seat

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες