Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Γκάλοπ για prins silver line ή BRC plug and drive

Ξέρουμε ότι σας αρέσουν - τις μαζέψαμε όλες μαζί λοιπόν!

Re: ΓΚΑΛΟΠ ΓΙΑ PRINS SILVER LINE ή BRC PLUG AND DRIVE

Δημοσίευσηαπό CONTRA1058 » Σάβ 11 Φεβ, 2012 20:09

ευχαριστω πολύ και ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ
hundai tuscon prins VSI-2.0 by qgas
CONTRA1058
 
Δημοσιευσεις: 67
Εγγραφή: Τετ 25 Ιαν, 2012 22:36
Τοποθεσία: Συκάμινο Αττικής

Re: ΓΚΑΛΟΠ ΓΙΑ PRINS SILVER LINE ή BRC PLUG AND DRIVE

Δημοσίευσηαπό maevius » Σάβ 11 Φεβ, 2012 20:12

Να σαι καλά ρε φίλε, αλλά το θέμα σου ήταν η αφορμή, δεν φταις εσύ. Έχει ξεχειλήσει το ποτηρι με τους αβανταδόρους (και αν δεν είναι αβανταδόροι τότε έχουν σοβαρό πρόβλημα.......) εδω μέσα και δεν πηγαινε άλλο. Εδώ δεν είναι forum για να βγάλει κάποιος γκόμενα. Κόσμος δίνει τα λεφτά του και μετατρέπει το αυτοκίνητο (περιουσία) του. Δεν μπορεί να αβαντάρει κανένας συγκεκριμένες μάρκες τόσο απροκάλυπτα και να προσπαθεί μετά να μας πείσει ότι δεν είναι ελέφαντας....αν δεν είναι ελέφαντας τότε έχει πρόβλημα στο κεφάλι ή πρεπει επειγόντως να βρει άλλο χόμπυ ;) .
OPEL INSIGNIA 1,8 (2009) με Zavoli
ΟPEL CORSA C 1.4 (2003) με Prins silverline
Άβαταρ μέλους
maevius
 
Δημοσιευσεις: 928
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιούλ, 2011 19:30

Re: ΓΚΑΛΟΠ ΓΙΑ PRINS SILVER LINE ή BRC PLUG AND DRIVE

Δημοσίευσηαπό CONTRA1058 » Σάβ 11 Φεβ, 2012 20:30

ξερεις οτι καμιά φορά οταν εισαι ευχαριστημένος με ενα συστημα (οχι απαραιτητο κιτ οτ ι ναναι)και με ενα συνεργειο προτεινεις λες μια καλη κουβέντα και εδω μεσα εχουν ειπωθεί πολλά ειδα εγω ενα μήνα χιλιαδες ιστοριες τετοι ψαξιμο εκανα.
ποσο μαλλον που δηλωσε ο ανθρωπος οτι ειναι προσωπικοί φιλοι δεν ειναι ο ιδιος ''συνεργειατζής''.
παντως εδω ειμαστε φιλοξενουμενοι το μονο καλό θα ήταν να μπαιναμε μεσα με ονοματεπωνυμο νομιζω οτι θα υπηρχε μεγαλυτερος σεβασμός χωρις αυτό να αφορα εσένα προσθεού ειναι μια γενική εντυπωση μου.
διαβαζα εναν που ελεγε οτι ανοιγει πρατηριο στην αττική οδο για ενημερωση μας και αλλος απαντησε οτι δικό του θα ειναι.........
εγω οποιον διαβαζω οτι ειναι πολύ ενημερωμένος παει το μυαλό μου οτι ειναι συνεργειο αλλά ρωταω ειναι σωστό αυτό που σκεφτομαι ή ειναι ''πονηραδα''.
παντως πρεπει να σταματησουμε εδω και θα βρουμε ευκαιρία (αστειο) να τσακωθουμε σε αλλη ερωτηση που θα κανει κανενας καινουργιος σαν εμενα που θα ψαχνει να βρει ακρη ευχ πολύ
hundai tuscon prins VSI-2.0 by qgas
CONTRA1058
 
Δημοσιευσεις: 67
Εγγραφή: Τετ 25 Ιαν, 2012 22:36
Τοποθεσία: Συκάμινο Αττικής

Re: ΓΚΑΛΟΠ ΓΙΑ PRINS SILVER LINE ή BRC PLUG AND DRIVE

Δημοσίευσηαπό maevius » Σάβ 11 Φεβ, 2012 20:35

dathens έγραψε:εγω ειμαι παιδια μη στενοχωριεστε πιο απο το δυο ml εχω ? http://www.qgas.gr/lpgconversions/112-mercedes-benz-ml350s-vsi2
εσυ φιλε απο τα γιαννενα η μυνηση μπορει να σκασει στο κεφαλι σου πιο συντομα απο οτι φαντάζεσαι !! και σου ειπα οτι στα Γιαννενα μη βαζεις γκαζι στο ΦΑΡΜΑΚΗ εχει την prins αυτος ειναι δυνατον να βαζεις σε ανταγωνιστη καυσιμο ? !!

Ανταγωνιστής;;;; Σε ποιο πράγμα; στο μυαλό σου;;;;;Ο Φαρμάκης σε πληροφορώ έχει το πιο καλό μείγμα και μέχρι πρόσφατα το πιο φθηνο (τωρα τελευταια μας τα χάλασε 0,85 σήμερα) Και κάνει και πολύ καλές εγκαταστάσεις λόγω πείρας στον χώρο και βάζει και το prins το οποίο είναι ένα πολύ καλό σύστημα. Βέβαια όταν πήγα να βάλω εγω μου ζήτησε 1750 € ποσό που το θεωρώ πολύ για αερίου ψεκασμού (τώρα τελευταία έριξε και αυτός τις τιμες) και δεν πιστεύω στην αναγκαιότητα της λαδιέρας που βάζει γι αυτό ψάχτηκα αλλού. Αν ήταν τότε πιο φθηνός εκει θα βαζα. Το πρόβλημα σε όλη την υπόθεση είσαι εσύ και ο τρόπος που το πλασάρεις και όχι το σύστημα που προσπαθείς εναγωνιως να αβαντάρεις. Όλα τα άλλα που λες τα προσπερνάω γιατί όσο συζητάω μαζι σου καταλαβαίνω ότι δεν αξίζεις τόσο σημασία (βέβαια αν συνεχίσεις θα την έχεις και με το παραπάνω).
OPEL INSIGNIA 1,8 (2009) με Zavoli
ΟPEL CORSA C 1.4 (2003) με Prins silverline
Άβαταρ μέλους
maevius
 
Δημοσιευσεις: 928
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιούλ, 2011 19:30

Re: ΓΚΑΛΟΠ ΓΙΑ PRINS SILVER LINE ή BRC PLUG AND DRIVE

Δημοσίευσηαπό dathens » Σάβ 11 Φεβ, 2012 21:57

maevius έγραψε:Και εγώ ειμαι ο Χάρρυ πότερ και μένω στο Χαγκοαρντς (Ο mod έχει τα στοιχεία μου) και κόψε τις απειλες και πρόσεξε καλά τι γράφεις γιατί θα το σοβαρέψω και δεν σε συμφέρει.


εγω δεν απειλω κανένα εσύ μιλησες για μηνύσεις αν σοβαρεψω εγω δεν σε βλεπω καλα βλέπεις δεν έχω λόγο επαγγέλματος δικαστικά έξοδα !! ( ο νοών νοήτω ).
Τελευταία επεξεργασία από dathens και Σάβ 11 Φεβ, 2012 22:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ml 350 2005 w164 Prins αθάνατο 160.000 km LPG 227.000 συνολικά
dathens
 
Δημοσιευσεις: 1252
Εγγραφή: Τρί 11 Ιαν, 2011 01:51

Re: ΓΚΑΛΟΠ ΓΙΑ PRINS SILVER LINE ή BRC PLUG AND DRIVE

Δημοσίευσηαπό maevius » Σάβ 11 Φεβ, 2012 22:02

Φίλε έχεις πρόβλημα..........απο εδω και μπρος τον λόγο έχουν oi mod......εγω αυτα που ειχα να πω τα είπα.
OPEL INSIGNIA 1,8 (2009) με Zavoli
ΟPEL CORSA C 1.4 (2003) με Prins silverline
Άβαταρ μέλους
maevius
 
Δημοσιευσεις: 928
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιούλ, 2011 19:30

Re: ΓΚΑΛΟΠ ΓΙΑ PRINS SILVER LINE ή BRC PLUG AND DRIVE

Δημοσίευσηαπό dathens » Σάβ 11 Φεβ, 2012 22:10

maevius έγραψε:Φίλε έχεις πρόβλημα..........απο εδω και μπρος τον λόγο έχουν oi mod......εγω αυτα που ειχα να πω τα είπα.


Πρόβλημα έχεις εσύ έχοντας τόσες καλές σχέσεις με τους mod που έχουν και τα στοιχεία σου γιατι άραγε ; Συνήθως δεν δίνονται τα προσωπικά στοιχεία στο Ίντερνετ !! Εκτός αν προκειτε για άλλους λόγους

Τεσπα αρκετα !! Πίστεψε εσυ και ο άλλος γιατι δυο είστε που ξυνεστε στην γκλιτσα του τσοπανη με τα post μου !!!
ml 350 2005 w164 Prins αθάνατο 160.000 km LPG 227.000 συνολικά
dathens
 
Δημοσιευσεις: 1252
Εγγραφή: Τρί 11 Ιαν, 2011 01:51

Re: ΓΚΑΛΟΠ ΓΙΑ PRINS SILVER LINE ή BRC PLUG AND DRIVE

Δημοσίευσηαπό fokion » Σάβ 11 Φεβ, 2012 22:17

Re παιδια.... ελεος....

Οκ οτι ηταν να εμπεδοσουμε το εμπεδόσαμε...

Σας παρακαλω...
ΚΙΑ SPORTAGE 1 - Σύστημα PLATINCA - 100.000 χλμ.
Άβαταρ μέλους
fokion
 
Δημοσιευσεις: 2252
Εγγραφή: Κυρ 04 Δεκ, 2011 09:14

Re: ΓΚΑΛΟΠ ΓΙΑ PRINS SILVER LINE ή BRC PLUG AND DRIVE

Δημοσίευσηαπό maevius » Σάβ 11 Φεβ, 2012 22:21

fokion έγραψε:Re παιδια.... ελεος....

Οκ οτι ηταν να εμπεδοσουμε το εμπεδόσαμε...

Σας παρακαλω...


Έχεις δίκιο, έτσι και αλλιως όλοι βγάλανε τα συμπεράσματα τους..... :thumbup:
OPEL INSIGNIA 1,8 (2009) με Zavoli
ΟPEL CORSA C 1.4 (2003) με Prins silverline
Άβαταρ μέλους
maevius
 
Δημοσιευσεις: 928
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιούλ, 2011 19:30

Re: ΓΚΑΛΟΠ ΓΙΑ PRINS SILVER LINE ή BRC PLUG AND DRIVE

Δημοσίευσηαπό autogasforumadmin » Κυρ 12 Φεβ, 2012 02:48

Κλειδώνουμε το θέμα γιατί δεν έχει να προσφέρει τίποτα άλλο.

dathens, το υπονοούμενο ότι έχουμε καλές σχέσεις με κάποια μέλη το θεωρούμε απαράδεκτο. Κάποια μέλη επιλέγουν, χωρίς να το ζητάμε, να μας στείλουν τα στοιχεία τους όταν μια αντιπαράθεση είναι σε εξέλιξη για να το χρησιμοποιήσουν ως επιχείρημα ότι έχουν αναφέρει τα στοιχεία τους στους mod και δεν είναι εγκατάστατες, ελέφαντες κτλ (κατά δήλωση τους πάντα). Στην περίπτωση όμως συγκεκριμένων καταγγελιών κατά εγκαταστατών ζητάμε τα στοιχεία του μέλους ώστε να μπορέσει η εταιρία να απαντήσει.

Έχουμε δηλώσει κατ επανάληψη ότι δε θέλουμε να λογοκρίνουμε το διάλογο. Ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματα του. Σίγουρα κάποιοι που παίζουν το ρόλο του αβανταδόρου είναι ενοχλητικοί (δε μιλάμε για απλές προτιμήσεις που είναι κατανοητές αλλά για συστηματική προώθηση). Ίσως πρέπει να σκεφτούν και οι εταιρίες, που επιθυμούν να ακολουθήσουν τέτοιες τεχνικές, ότι πολύ εύκολα μπορούν να βλάψουν το επαγγελματικό τους όνομα με αυτό το τρόπο... Θεωρούμε ότι τα μέλη σέβονται περισσότερο μια εμπεριστατωμένη τεχνική απάντηση σε μια ερώτηση και όχι προσφορές, ευκαιρίες, διαφημίσεις (αν ψάχνουν για τέτοια θα κοιτάξουν τα banners).
autogasforumadmin
Διαχειριστής
 
Δημοσιευσεις: 118
Εγγραφή: Πέμ 28 Οκτ, 2010 11:01

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Συγκρίσεις συστημάτων

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 34 επισκέπτες