Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Αναζήτηση εμπειρογνώμονα Μηχανολόγου

Πωλήσεις, αγορές, ανταλλαγές.

Αναζήτηση εμπειρογνώμονα Μηχανολόγου

Δημοσίευσηαπό prastos1955 » Παρ 01 Νοέμ, 2013 19:48

Καλησπέρα, φίλοι

Ψάχνω για εμπειρογνώμονα Μηχανολόγο, για να μου εκθέσει (επί αμοιβή) την κατάσταση συστήματος υγραερίου που τοποθέτησα πρόσφατα στο αυτοκίνητό μου, επειδή είναι κάκιστη και ο εγκαταστάτης προσπαθεί μόνιμα, βρίσκοντας προφάσεις, να μου αρπάξει χρήματα.
Ο λόγος για την σύνταξη της έκθεσης είναι ότι θα χρησιμοποιηθεί σε δικαστήριο.
Παρακαλώ, εάν έχετε τα στοιχεία κάποιου Μηχανολόγου, είτε να αναρτήσετε είτε να μου τα στείλετε στο info@mdt.gr

Πρέπει, οι απατεώνες εγκαταστάτες υγραερίου να διώκονται.

Φιλικά
prastos1955
prastos1955
 
Δημοσιευσεις: 1
Εγγραφή: Παρ 01 Νοέμ, 2013 18:54

Re: Αναζήτηση εμπειρογνώμονα Μηχανολόγου

Δημοσίευσηαπό hlias » Παρ 01 Νοέμ, 2013 22:45

prastos1955 έγραψε:Καλησπέρα, φίλοι

Ψάχνω για εμπειρογνώμονα Μηχανολόγο, για να μου εκθέσει (επί αμοιβή) την κατάσταση συστήματος υγραερίου που τοποθέτησα πρόσφατα στο αυτοκίνητό μου, επειδή είναι κάκιστη και ο εγκαταστάτης προσπαθεί μόνιμα, βρίσκοντας προφάσεις, να μου αρπάξει χρήματα.
Ο λόγος για την σύνταξη της έκθεσης είναι ότι θα χρησιμοποιηθεί σε δικαστήριο.
Παρακαλώ, εάν έχετε τα στοιχεία κάποιου Μηχανολόγου, είτε να αναρτήσετε είτε να μου τα στείλετε στο info@mdt.gr

Πρέπει, οι απατεώνες εγκαταστάτες υγραερίου να διώκονται.

Φιλικά
prastos1955






εχεις Π.Μ.
κριμα.
hlias
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 2046
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος, 2012 23:38
Τοποθεσία: ανω γλυφαδα

Re: Αναζήτηση εμπειρογνώμονα Μηχανολόγου

Δημοσίευσηαπό LPGas » Σάβ 02 Νοέμ, 2013 10:48

Υπάρχουν πολύ πιο εύκολοι και με λιγότερα έξοδα τρόποι προτού κάνεις μήνυση.

Ψάξε αν είναι νόμιμος εγκαταστάτης και αν ο τεχνίτης αερίων καυσίμων με του οποίου το πτυχίο έχει βγάλει την άδεια (αν εχει βγαλει) στο μαγαζί του είναι πραγματικά υπάλληλος της εταιρίας.

Αν ανακαλύψεις ότι κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει, ζήτα τα λεφτά σου πίσω με την απειλή ότι θα του κάνεις μήνυση.
Όταν τελικά πάρεις τα λεφτά σου πίσω, πήγαινε επιτόπου και κατήγγειλε τον στο υπουργείο μεταφορών ως παράνομο εγκαταστάτη.

Συμφωνώ μαζί σου ότι η αγορά πρέπει να καθαρίσει με τον έναν ή τον άλλον τρόπο, για να σταματήσει να ταλαιπωρείται ο ανυποψίαστος καταναλωτής που του τοποθετούν ότι σαβούρα υπάρχει με τον πιο πρόχειρο τρόπο.
LPGas - BRC Gas Service
210-4100025
lpgas.gr
υγραεριοκινηση
Άβαταρ μέλους
LPGas
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 1281
Εγγραφή: Δευτ 09 Μάιος, 2011 15:53
Τοποθεσία: Φωκαίας 4 - Πειραιάς - 2104100025


Επιστροφή στο Αγγελίες

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες





cron