Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Δυτικά προάστια Αττικής - Πρατήρια Υγραερίου

Ακριβαίνει το υγραέριο; Τοποθεσία των πρατηρίων LPG; Είναι επαρκές το δίκτυο; Νέα πρατήρια;

Re: Δυτικά προάστια Αττικής - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό mudkia » Τετ 23 Απρ, 2014 22:06

Kαλησπερα και χρονια πολλα σε ολους. Εχει κανεις αποψη για την εκοgas :-\ :-\ :-\ εχω την εντυπωση πως το τρωει ποιο γρηγορα :-? εχω καταναλωσει περιπου τη μιση μπουκαλα και είμαι μειον 80km :( :-\ σε αναλογια με petrogas(μειλαω για μαγουλα μερια) παντα για την ιδια διαδρομη :?: :?: :?:
KIA sportage BRC στο αυτοματο και αλαδοτο
Άβαταρ μέλους
mudkia
 
Δημοσιευσεις: 185
Εγγραφή: Παρ 28 Φεβ, 2014 22:28

Re: Δυτικά προάστια Αττικής - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό marathias » Τετ 02 Ιούλ, 2014 19:45

ανοιξε κι άλλο πρατηριο στο χαιδαρι ,στην εισοδο από κορινθο στο υψος του δασους το jet oil εβαλε κι αυτό υγραεριο με τιμη 0,835 εδώ και 15 μερες.
marathias
 
Δημοσιευσεις: 6
Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ, 2014 21:39

Re: Δυτικά προάστια Αττικής - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό ARESPIDER » Κυρ 01 Μαρ, 2015 14:59

Πρατήριο προς αποφυγή..ΕΚΟ επί της Ταξιαρχών,σύνορα Κορυδαλλού με Αγία Βαρβάρα...τιμή 0,699...απ'όταν έβαλα δε σταμάτησε να μυρίζει για 2 μέρες υγραέριο εξωτερικά και εσωτερικά του αυτοκινήτου και το καλύτερο όλων: έβαλα 10 ευρώ,δηλ.14 lt και μου έβγαλε 55-60 χλμ!!Κι όταν τελείωσε και πήγε να γυρίσει σε βενζίνη έσβηνε συνεχώς!!!
ARESPIDER
 
Δημοσιευσεις: 14
Εγγραφή: Κυρ 05 Οκτ, 2014 20:33

Re: Δυτικά προάστια Αττικής - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό hlias » Κυρ 01 Μαρ, 2015 15:46

ARESPIDER έγραψε:Πρατήριο προς αποφυγή..ΕΚΟ επί της Ταξιαρχών,σύνορα Κορυδαλλού με Αγία Βαρβάρα...τιμή 0,699...απ'όταν έβαλα δε σταμάτησε να μυρίζει για 2 μέρες υγραέριο εξωτερικά και εσωτερικά του αυτοκινήτου και το καλύτερο όλων: έβαλα 10 ευρώ,δηλ.14 lt και μου έβγαλε 55-60 χλμ!!Κι όταν τελείωσε και πήγε να γυρίσει σε βενζίνη έσβηνε συνεχώς!!!




αρκετοι εχουν θεμα με αυτον.
κριμα.
hlias
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 2046
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος, 2012 23:38
Τοποθεσία: ανω γλυφαδα

Re: Δυτικά προάστια Αττικής - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό mudkia » Τρί 24 Μαρ, 2015 19:22

Και κατά μαγουλα μερια πεσαμε λιγο κατω απο 0,76 (-| (-| (-| θα περιμενω λιγο ακομα για να ερθουν στα ισια τους :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KIA sportage BRC στο αυτοματο και αλαδοτο
Άβαταρ μέλους
mudkia
 
Δημοσιευσεις: 185
Εγγραφή: Παρ 28 Φεβ, 2014 22:28

Re: Δυτικά προάστια Αττικής - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό mudkia » Πέμ 02 Απρ, 2015 18:21

σημερα εβαλα από ετεκα (τριγον-γας) στη νατο 699 οι αλλοι είναι ακομα στα 738-79 ΟΤΙ ΤΟΥ Κ@@@@ΣΕΙ του καθενος πουλαει :ymdevil:
KIA sportage BRC στο αυτοματο και αλαδοτο
Άβαταρ μέλους
mudkia
 
Δημοσιευσεις: 185
Εγγραφή: Παρ 28 Φεβ, 2014 22:28

Re: Δυτικά προάστια Αττικής - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό mudkia » Τετ 13 Μάιος, 2015 21:49

Πάω πριν απο λίγο στη shell στην Πάρνηθος στο Μενίδι του λέω βάλε 30 απλή μουρμουρισε κάτι για Vpawer ξαναλεω λοιπον ΑΠΛΗ πιο αυστηρα βάζει τη μανίκα και έρχεται κοντά και μου λέει εσύ που εχεις γκάζι πρέπει να βάζει; καλύτερο καυσίμο 1,51____1,62 η διαφορά :shock: :shock: :shock: τέτοια παπατζα πρωτη φορά μου είπαμε :thumbdown: ; :o
KIA sportage BRC στο αυτοματο και αλαδοτο
Άβαταρ μέλους
mudkia
 
Δημοσιευσεις: 185
Εγγραφή: Παρ 28 Φεβ, 2014 22:28

Re: Δυτικά προάστια Αττικής - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό Qgas » Πέμ 14 Μάιος, 2015 00:23

mudkia έγραψε:Πάω πριν απο λίγο στη shell στην Πάρνηθος στο Μενίδι του λέω βάλε 30 απλή μουρμουρισε κάτι για Vpawer ξαναλεω λοιπον ΑΠΛΗ πιο αυστηρα βάζει τη μανίκα και έρχεται κοντά και μου λέει εσύ που εχεις γκάζι πρέπει να βάζει; καλύτερο καυσίμο 1,51____1,62 η διαφορά :shock: :shock: :shock: τέτοια παπατζα πρωτη φορά μου είπαμε :thumbdown: ; :o


Καραμελα το εχουν κανει με εντολη των εταιριων στους υπαλληλους το ειπαν και σε μενα χωρις να γνωριζουν οτι ειμαι στο χωρο . του λεω λοιπον 1 μια μερα την εβδομαδα εχεις ιδια τιμη 95 -100 θα ερχομουν τοτε να βαλω ....αλλα δωσε μου ενα χαρτι οτι αν παθει κατι η τρομπα μου με την σουπερ αμολυβδη με τα προσθετα οταν καθισει 2 μηνες στο ρεζερβουαρ οτι θα την πληρωσεις καινουργια και φυσικα τουμπεκι ..
QGAS LPG CENTER ATHENS
http://www.qgas.gr
210 9420594
Αμφιθεας και Ορφέως 45 Παλαιό Φάληρο
Άβαταρ μέλους
Qgas
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 2696
Εγγραφή: Σάβ 19 Νοέμ, 2011 13:14
Τοποθεσία: Αμφιθέας & Ορφέως Παλ.Φάληρο 210 9420594

Re: Δυτικά προάστια Αττικής - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό papoys » Πέμ 14 Μάιος, 2015 05:31

Μπαααααααααααα δεν το κάνουν μόνο σε εμάς με το υγραέριο.
Σε έλους το κάνουν έχοντας εντολή από τα αφεντικά τους. 8-)
Να κάτι σαν τα jumbo που όταν φτάσης στο ταμείο ο-η ταμίας αρχίζει πάντα να σου λέει πως έχουν προσφορά
τις γκοφρέτες ή τις σοκολάτες και τις τσίχλες κ.λ.π. :lol: :lol:

Και στης συζύγου όταν πάω να βάλω η πρώτη τους κουβέντα είναι να βάλουμε σούπερ αμόλυβδη???.
Δε βλέπουν το φιατάκι(της συζύγου) που είναι έτοιμο να του φύγουν οι λαμαρίνες και οι ρόδες η σούπερ του έλειπε. :lol:
opel vectra 1,6 με emmegas (πριν zanardi) 219.000 χιλ. με lpg και 347.000 στο κοντέρ
Άβαταρ μέλους
papoys
 
Δημοσιευσεις: 1960
Εγγραφή: Τρί 19 Μαρ, 2013 06:42
Τοποθεσία: 15344 Γέρακας

Re: Δυτικά προάστια Αττικής - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό george7009 » Πέμ 14 Μάιος, 2015 06:57

Qgas έγραψε:
mudkia έγραψε:Πάω πριν απο λίγο στη shell στην Πάρνηθος στο Μενίδι του λέω βάλε 30 απλή μουρμουρισε κάτι για Vpawer ξαναλεω λοιπον ΑΠΛΗ πιο αυστηρα βάζει τη μανίκα και έρχεται κοντά και μου λέει εσύ που εχεις γκάζι πρέπει να βάζει; καλύτερο καυσίμο 1,51____1,62 η διαφορά :shock: :shock: :shock: τέτοια παπατζα πρωτη φορά μου είπαμε :thumbdown: ; :o


Καραμελα το εχουν κανει με εντολη των εταιριων στους υπαλληλους το ειπαν και σε μενα χωρις να γνωριζουν οτι ειμαι στο χωρο . του λεω λοιπον 1 μια μερα την εβδομαδα εχεις ιδια τιμη 95 -100 θα ερχομουν τοτε να βαλω ....αλλα δωσε μου ενα χαρτι οτι αν παθει κατι η τρομπα μου με την σουπερ αμολυβδη με τα προσθετα οταν καθισει 2 μηνες στο ρεζερβουαρ οτι θα την πληρωσεις καινουργια και φυσικα τουμπεκι ..



Γιατί παθαίνει τίποτα η τρόμπα με την σούπερ αμόλυβδη ?
Peugeot 207 1.4 16v KFU ET3J4

BRC Plug & Drive
Άβαταρ μέλους
george7009
 
Δημοσιευσεις: 416
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ, 2014 08:47

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Τιμή υγραερίου - πληροφορίες για πρατήρια

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 47 επισκέπτες