Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Καψούρα τρέλα η μ@λκι@..??

Καψούρα τρέλα η μ@λκι@..??

Δημοσίευσηαπό elafi » Σάβ 27 Αύγ, 2016 14:49

Καλησπέρα..
Εδώ και κάνα 20ήμερο μιλάω με ένα κορίτσι απο Σερβία-Βελιγράδι.. να μήν μπώ σε λεπτομέριες γνωριστήκαμε σε ένα φορουμ σχετικό με ανθώπους που τους αρέσουν ταξίδια και μιλάμε κάθε μέρα σχεδόν όλη μέρα, ανταλάζουμε απόψεις εμπειρίες φωτογραφίες ηχητικά μηνύματα κτλ..
έχω ξετρελαθεί μαζί της και απότι βλέπω αυτή με μένα. έχω κλείσει αεροπορικά εισητίρια να πάω να την γνωρίσω απο κοντά σε κάνα 15θήμερο απο τώρα... όσο περνάν οι μέρες αυτα που λέμε με έχουν ξετρελάνει θέλω να την δώ όσο ποιο γρήγορα γίνεται..τα εισητίρια δέν αξίζει να τα αλλάξω γιατί δέν συμφέρει με της χρεώσεις άσε που έκλεισα κάποια οικονομικά ήδη.
πήρα μια απόφαση άυριο πρωι πρωί να ξεκινήσω να πάω σερβία με το αμάξι να της κάνω μια έκπληξη αλλά μόνο για 1 μέρα γιατί καθημερινές έχει δουλεια και σπουδές, θα έφευγα απο σήμερα αλλά σχολάω απόγευμα και δέν θέλω να φτάσω εκεί 3-4 το βράδυ άσε που ταξίδι νύχτα φοβάμει μην με ποιάσει νύστα κτλ σε ξένη χώρα..δευτέρα τρίτη δέν δουέυω..
Εχω κάνει θέμα σχετικά με το αμάξι μου το οποίο κροταλίζει στο ρελαντύ.. όταν ανεβάζει στροφές ο θόριβος εξαφανίζετε, πχ ρελαντί 800 στροφές κροταλίζει..1200 πολύ λιγότερο 2000 καθόλου...
Οδική έχω για σερβία και βουλγαρία..
γία κράξτε με..
elafi
 
Δημοσιευσεις: 37
Εγγραφή: Κυρ 17 Ιούλ, 2016 11:56

Re: καψουρα τρέλα η μ@λκι@..??

Δημοσίευσηαπό anikologr » Σάβ 27 Αύγ, 2016 22:59

Φωτογραφία της έχεις δει? Μην κάνεις τόσο δρόμο αδίκως...
Hyundai i30 1.4 LPG + Λιπαντήρα Υποπίεσης 30.000 klm
anikologr
 
Δημοσιευσεις: 667
Εγγραφή: Κυρ 20 Μαρ, 2011 15:23

Re: καψουρα τρέλα η μ@λκι@..??

Δημοσίευσηαπό elafi » Κυρ 28 Αύγ, 2016 00:41

έχω δεί το κορίτσι αξίζει.. από όλες της απόψεις..
εγώ τα κανόνισα άυριο πρωι πρωί ξεκινάω δέν γμιέται ότι γίνει.. θα μείνω δέν θα μείνω ποιός ξέρει.. οτι βγεί να έχω να θυμάμαι..έχω κιάλα στο κεφάλι μου όλο πρόβλήματα προβλήματα στεναχώριες, θα κάνω αυτό που γουστάρω.. να πά να γμιθούν όλοι σόρυ κιόλας για την εκφραση..
αυτή δέν ξέρει τίποτα πάω έτσι κουτουρού...
elafi
 
Δημοσιευσεις: 37
Εγγραφή: Κυρ 17 Ιούλ, 2016 11:56

Re: καψουρα τρέλα η μ@λκι@..??

Δημοσίευσηαπό gkazakias » Κυρ 28 Αύγ, 2016 02:12

Καλό βόλι ρε, το πολύ πολύ αν όλα αποτύχουν θα βάλεις παμφθηνο αέριο. Είναι και αυτό καλη εμπειρία!!!!
gkazakias
 
Δημοσιευσεις: 1512
Εγγραφή: Πέμ 17 Μαρ, 2011 02:52

Re: καψουρα τρέλα η μ@λκι@..??

Δημοσίευσηαπό erimitis » Κυρ 28 Αύγ, 2016 10:04

Ποσο χρονων εισαι φιλος?

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
erimitis
 
Δημοσιευσεις: 440
Εγγραφή: Τρί 12 Απρ, 2011 20:17

Re: Καψούρα τρέλα η μ@λκι@..??

Δημοσίευσηαπό anikologr » Δευτ 29 Αύγ, 2016 22:26

Προφανώς για να έχει εξαφανιστεί ο φίλος περνάει καλά...
Hyundai i30 1.4 LPG + Λιπαντήρα Υποπίεσης 30.000 klm
anikologr
 
Δημοσιευσεις: 667
Εγγραφή: Κυρ 20 Μαρ, 2011 15:23

Re: Καψούρα τρέλα η μ@λκι@..??

Δημοσίευσηαπό saltofx » Δευτ 29 Αύγ, 2016 23:02

anikologr έγραψε:Προφανώς για να έχει εξαφανιστεί ο φίλος περνάει καλά...

Ή έμεινε και περιμένει την οδική!

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
saltofx
 
Δημοσιευσεις: 7
Εγγραφή: Παρ 19 Αύγ, 2016 11:58

Re: Καψούρα τρέλα η μ@λκι@..??

Δημοσίευσηαπό elafi » Τετ 31 Αύγ, 2016 12:25

Πήγα και γύρισα..δέν το πιστεύω αυτο που έκανα.. το κορσα με πήγε και με γύρισε χωρίς κανένα πρόβλημα...στα διόδια οποτε σταματούσα και το άκουγα πός βαράει δέν πίστευα οτι θα με πάει..
Και γαμο της εμπειρίες εκλεισα κινητά fcaebook όλα και εφυγα.. μόνο 1 άτομο ηξερε που είμαι ετσι για να υπάρχει μια υποτιπόδη ασφάλεια σε περίπτωση που γινει καμια μαλακία και με ψάχνουν..
το πήγαινε ηταν τέλεια μουσική τέρμα και οδήγηση 10 ώρες το απόλαυσα πραγματικά.. το γύρνα λίγο χάλια ψυχολογικά, με εποιασε ΄λιγο ένασ μικροπανικός που είμαι και τί κάνω.. και με ανχος αν το αμάξι θα με γυρίσει..τώρα με το κορίτσι είναι άλη ιστορία εγώ ποιο πολύ ηθελα να πάρω το αμάξι και να φύγω και το έκανα..
εφτασα βρεθήκαμε κόψαμε λίγες βόλτες ηποιαμε καφέ ξανα βόλτες ύπνο και το πρωι ξεκίνησα για πίσο..
και το καλύτερο είναι οτι το βράδυ εχθές μετά απο όλα αυτά πήγα θεσαλονίκη με το αμάξι (άλα 200+200 χιλιόμετρα) και εχθές απο θεσαλονίκη πήγα και χαλκιδική για καφέ..
πραγματικα respect στο κορσα... του ηποια το αίμα... πάνω απο 2100 χιλιομετρα σε 3 μέρες..και το πήγαινα και ψιλοτάπα...
elafi
 
Δημοσιευσεις: 37
Εγγραφή: Κυρ 17 Ιούλ, 2016 11:56

Re: Καψούρα τρέλα η μ@λκι@..??

Δημοσίευσηαπό ntinaras » Τετ 31 Αύγ, 2016 20:57

Γαμησες? :P
Micra K11 1.3 Zanardi NIGS
ntinaras
 
Δημοσιευσεις: 230
Εγγραφή: Παρ 11 Μαρ, 2011 00:58

Re: Καψούρα τρέλα η μ@λκι@..??

Δημοσίευσηαπό Candlemass » Τετ 31 Αύγ, 2016 21:23

Μάλλον όχι από τα λεγόμενά του... :angel:

υ.γ. Ντινάρα έγραφες στο bloka παλιότερα;
VW EOS 1.4 TSi : LandiRenzo Omegas Direct
Land Rover Freelander SE 1.8 : LandiRenzo Omegas EVO
Άβαταρ μέλους
Candlemass
 
Δημοσιευσεις: 128
Εγγραφή: Πέμ 18 Ιουν, 2015 21:00
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή

Επόμενο

Επιστροφή στο Συζήτηση γενικού περιεχομένου – Εκφραστείτε ελεύθερα

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες