Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Πωλείται BRC με μπουκαλα 90λιτρα

Πωλήσεις, αγορές, ανταλλαγές.

Re: Πωλείται BRC με μπουκαλα 90λιτρα

Δημοσίευσηαπό papoys » Τετ 11 Μαρ, 2015 17:32

Φίλε SWIFT πιθανώς δεν έχει καταλάβει ότι βρίσκεσαι σε ένα φόρουμ και οχι σε κάποιο σαιτ μικρών αγγελιών.
Πρέπει να ξέρης ότι στα φόρουμ αρχικός κανόνας είναι ο σεβασμός μεταξύ των μελών του.Επίσης άγραφος κανόνας
είναι η προστασία του κάθε μέλους από τα υπόλοιπα.
Επίσης ο καθένας μπορεί να εκφράσει τη γνώμη του ελεύθερα αρκεί να μην θίγει ή βρίζει τον άλλο.

Προσωπικά να μιλήσω για μένα φυσικά και δεν ενδιαφέρομαι απλά την γνώμη μου είπα.Αν δεν σου αρέσει πρόβλημά σου.
Επίσης να σου πω ότι εγώ όχι μόνο δεν θα πλήρωνα να αγοράσω ένα κιτ υγραερίου σε χρήση επί 4 χρόνια,αλλά και
να μου το χάριζαν δεν θα ρισκάριζα να το τοποθετήσω.
Αυτά και εύχομαι καλοπούλητο.
opel vectra 1,6 με emmegas (πριν zanardi) 219.000 χιλ. με lpg και 347.000 στο κοντέρ
Άβαταρ μέλους
papoys
 
Δημοσιευσεις: 1960
Εγγραφή: Τρί 19 Μαρ, 2013 06:42
Τοποθεσία: 15344 Γέρακας

Re: Πωλείται BRC με μπουκαλα 90λιτρα

Δημοσίευσηαπό SUZUKISWIFT » Τετ 11 Μαρ, 2015 18:09

papoys έγραψε:Φίλε SWIFT πιθανώς δεν έχει καταλάβει ότι βρίσκεσαι σε ένα φόρουμ και οχι σε κάποιο σαιτ μικρών αγγελιών.
Πρέπει να ξέρης ότι στα φόρουμ αρχικός κανόνας είναι ο σεβασμός μεταξύ των μελών του.Επίσης άγραφος κανόνας
είναι η προστασία του κάθε μέλους από τα υπόλοιπα.
Επίσης ο καθένας μπορεί να εκφράσει τη γνώμη του ελεύθερα αρκεί να μην θίγει ή βρίζει τον άλλο.

Προσωπικά να μιλήσω για μένα φυσικά και δεν ενδιαφέρομαι απλά την γνώμη μου είπα.Αν δεν σου αρέσει πρόβλημά σου.
Επίσης να σου πω ότι εγώ όχι μόνο δεν θα πλήρωνα να αγοράσω ένα κιτ υγραερίου σε χρήση επί 4 χρόνια,αλλά και
να μου το χάριζαν δεν θα ρισκάριζα να το τοποθετήσω.
Αυτά και εύχομαι καλοπούλητο.

Kαι η γνωμη σου ειναι οτι το σύστυμα υγραερίου μου δεν ειναι σε αριστη κατάσταση επειδή είναι 4 χρονών?Είσαι μηχανικός και το έλεγξες?Δηλαδή αν πουλήσεις ένα αυτοκίνητο 10ετιας και ειναι σε άριστη κατάσταση πρεπει να σχολιασουμε αυτον που το πουλάει χωρίς να το εχουμε δει?Ο σχολιασμός σου ειναι κακόβουλος.Οθτε ρωτησα τη γνωμη σου....
SUZUKISWIFT
 
Δημοσιευσεις: 24
Εγγραφή: Δευτ 26 Δεκ, 2011 18:33

Re: Πωλείται BRC με μπουκαλα 90λιτρα

Δημοσίευσηαπό dim63 » Τετ 11 Μαρ, 2015 22:47

SUZUKISWIFT έγραψε:
papoys έγραψε:Φίλε SWIFT πιθανώς δεν έχει καταλάβει ότι βρίσκεσαι σε ένα φόρουμ και οχι σε κάποιο σαιτ μικρών αγγελιών.
Πρέπει να ξέρης ότι στα φόρουμ αρχικός κανόνας είναι ο σεβασμός μεταξύ των μελών του.Επίσης άγραφος κανόνας
είναι η προστασία του κάθε μέλους από τα υπόλοιπα.
Επίσης ο καθένας μπορεί να εκφράσει τη γνώμη του ελεύθερα αρκεί να μην θίγει ή βρίζει τον άλλο.

Προσωπικά να μιλήσω για μένα φυσικά και δεν ενδιαφέρομαι απλά την γνώμη μου είπα.Αν δεν σου αρέσει πρόβλημά σου.
Επίσης να σου πω ότι εγώ όχι μόνο δεν θα πλήρωνα να αγοράσω ένα κιτ υγραερίου σε χρήση επί 4 χρόνια,αλλά και
να μου το χάριζαν δεν θα ρισκάριζα να το τοποθετήσω.
Αυτά και εύχομαι καλοπούλητο.

Kαι η γνωμη σου ειναι οτι το σύστυμα υγραερίου μου δεν ειναι σε αριστη κατάσταση επειδή είναι 4 χρονών?Είσαι μηχανικός και το έλεγξες?Δηλαδή αν πουλήσεις ένα αυτοκίνητο 10ετιας και ειναι σε άριστη κατάσταση πρεπει να σχολιασουμε αυτον που το πουλάει χωρίς να το εχουμε δει?Ο σχολιασμός σου ειναι κακόβουλος.Οθτε ρωτησα τη γνωμη σου....


ΛΟΙΠΟΝ για κλειση η κουβεντα και να μεινουν μονο ερωτησεις για την αγορα του κιτ.
αν πουλησεις ενα αυτοκινητο 10ετιας ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΤΕ τελεια και παυλα.
ειναι 10 ετων ολα επανω του -σωληνακια, βιδες, φλατζες, ντιζες, αντλιες, καλωδια. και οτι συντηρηση και να κανεις ΔΕΝ μπορεις να τα αλλαξεις ολα.
οποτε ολα τα πραγματα εμψυχα και αψυχα εχουν την ηλικια τους.Γιαυτο και η παροιμια 'το πνευμα μεν πρόθυμο .........το αλλο γιοκ.

καλοπουλητο
Mazda tribute 2.3 bigas-geartech αεριου χωρις λαδια-ξυδια
dim63
 
Δημοσιευσεις: 279
Εγγραφή: Τετ 16 Φεβ, 2011 11:10

Re: Πωλείται BRC με μπουκαλα 90λιτρα

Δημοσίευσηαπό SUZUKISWIFT » Τετ 11 Μαρ, 2015 23:56

dim63 έγραψε:
SUZUKISWIFT έγραψε:
papoys έγραψε:Φίλε SWIFT πιθανώς δεν έχει καταλάβει ότι βρίσκεσαι σε ένα φόρουμ και οχι σε κάποιο σαιτ μικρών αγγελιών.
Πρέπει να ξέρης ότι στα φόρουμ αρχικός κανόνας είναι ο σεβασμός μεταξύ των μελών του.Επίσης άγραφος κανόνας
είναι η προστασία του κάθε μέλους από τα υπόλοιπα.
Επίσης ο καθένας μπορεί να εκφράσει τη γνώμη του ελεύθερα αρκεί να μην θίγει ή βρίζει τον άλλο.

Προσωπικά να μιλήσω για μένα φυσικά και δεν ενδιαφέρομαι απλά την γνώμη μου είπα.Αν δεν σου αρέσει πρόβλημά σου.
Επίσης να σου πω ότι εγώ όχι μόνο δεν θα πλήρωνα να αγοράσω ένα κιτ υγραερίου σε χρήση επί 4 χρόνια,αλλά και
να μου το χάριζαν δεν θα ρισκάριζα να το τοποθετήσω.
Αυτά και εύχομαι καλοπούλητο.

Kαι η γνωμη σου ειναι οτι το σύστυμα υγραερίου μου δεν ειναι σε αριστη κατάσταση επειδή είναι 4 χρονών?Είσαι μηχανικός και το έλεγξες?Δηλαδή αν πουλήσεις ένα αυτοκίνητο 10ετιας και ειναι σε άριστη κατάσταση πρεπει να σχολιασουμε αυτον που το πουλάει χωρίς να το εχουμε δει?Ο σχολιασμός σου ειναι κακόβουλος.Οθτε ρωτησα τη γνωμη σου....


ΛΟΙΠΟΝ για κλειση η κουβεντα και να μεινουν μονο ερωτησεις για την αγορα του κιτ.
αν πουλησεις ενα αυτοκινητο 10ετιας ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΤΕ τελεια και παυλα.
ειναι 10 ετων ολα επανω του -σωληνακια, βιδες, φλατζες, ντιζες, αντλιες, καλωδια. και οτι συντηρηση και να κανεις ΔΕΝ μπορεις να τα αλλαξεις ολα.
οποτε ολα τα πραγματα εμψυχα και αψυχα εχουν την ηλικια τους.Γιαυτο και η παροιμια 'το πνευμα μεν πρόθυμο .........το αλλο γιοκ.

καλοπουλητο

Γιαυτό γράφεις μεταχειρισμενο.Με τη δικη σου λογικη μονο τα καινουρια ειναι σε αριστη κατασταση.Και για να σου μάθω ελληνικά ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ενος αυτοκινητου 10ετιας σημαίνει οτι του κάνεισ τα σερβις του και το διατηρείς καινουριο και ας μην είναι καινουριο.Μαθετε ελληνικα πρωτα και μετα να μιλατε.....
SUZUKISWIFT
 
Δημοσιευσεις: 24
Εγγραφή: Δευτ 26 Δεκ, 2011 18:33

Re: Πωλείται BRC με μπουκαλα 90λιτρα

Δημοσίευσηαπό papoys » Πέμ 12 Μαρ, 2015 15:36

SUZUKISWIFT έγραψε:Γιαυτό γράφεις μεταχειρισμενο.Με τη δικη σου λογικη μονο τα καινουρια ειναι σε αριστη κατασταση.Και για να σου μάθω ελληνικά ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ενος αυτοκινητου 10ετιας σημαίνει οτι του κάνεισ τα σερβις του και το διατηρείς καινουριο και ας μην είναι καινουριο.Μαθετε ελληνικα πρωτα και μετα να μιλατε.....


Δεν θέλω να μπω σε αυτή τη λογική αλλά με τσιγγλάς. :lol:

Εγώ έχω μάθει ότι οι βαθμίδες έχουν ως εξής.
Κακώς. Κάτω του 5 (δηλαδή από τη βάση)
Λίαν καλώς . 5 και 6
Καλώς . 7 και 8
Πολύ καλώς . 9
Άριστα . 10.

Τώρα αν εσύ το άριστα το ενοείς με τον τρόπο που το λες εγώ δεν έχω καμία αντίρρηση να σε κοντράρω.
Απόψεις λέμε εδώ.
Ο καθένας τις δικές του. 8-)
opel vectra 1,6 με emmegas (πριν zanardi) 219.000 χιλ. με lpg και 347.000 στο κοντέρ
Άβαταρ μέλους
papoys
 
Δημοσιευσεις: 1960
Εγγραφή: Τρί 19 Μαρ, 2013 06:42
Τοποθεσία: 15344 Γέρακας

Re: Πωλείται BRC με μπουκαλα 90λιτρα

Δημοσίευσηαπό NickSt » Παρ 13 Μαρ, 2015 12:51

Ρε αδέρφια , να πω και εγώ μια μ*λ*κία ????..μάλλον πλακωνόσαστε δίχως κανένα λόγο.. :D :D :D

Τα πράγματα είναι απολύτως απλά : ..κάποιος πουλάει κάτι , δίνει μια περιγραφή ,...κάποιος που θέλει να αγοράσει ζητάει περισσότερες πληροφορίες , αν του κάνουν οι πληροφορίες πάει το βλέπει και αν συμφωνεί τελικά και με αυτό που βλέπει το αγοράζει και τέλος..//..πιο απλά δεν γίνεται... :D :D :D

...ως πρός τι λοιπόν ο "αλληλοσπαραγμός" ????...αν θέλετε να δείρετε κάποιον δεν "πλακώνετε" λέω εγώ κανά...πολιτικό?????...χέχέχέεεε... :)) :)) :)) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil:
NickSt
 
Δημοσιευσεις: 651
Εγγραφή: Τετ 06 Νοέμ, 2013 22:44

Re: Πωλείται BRC με μπουκαλα 90λιτρα

Δημοσίευσηαπό SUZUKISWIFT » Παρ 13 Μαρ, 2015 13:44

NickSt έγραψε:Ρε αδέρφια , να πω και εγώ μια μ*λ*κία ????..μάλλον πλακωνόσαστε δίχως κανένα λόγο.. :D :D :D

Τα πράγματα είναι απολύτως απλά : ..κάποιος πουλάει κάτι , δίνει μια περιγραφή ,...κάποιος που θέλει να αγοράσει ζητάει περισσότερες πληροφορίες , αν του κάνουν οι πληροφορίες πάει το βλέπει και αν συμφωνεί τελικά και με αυτό που βλέπει το αγοράζει και τέλος..//..πιο απλά δεν γίνεται... :D :D :D

...ως πρός τι λοιπόν ο "αλληλοσπαραγμός" ????...αν θέλετε να δείρετε κάποιον δεν "πλακώνετε" λέω εγώ κανά...πολιτικό?????...χέχέχέεεε... :)) :)) :)) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil:

Φίλε μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και δεν καταλαβαίνω το λόγο που κάποια τυπακια σχολιάζουν κακοπροαιρετα χωρις να τους ενδιαφέρει η αγγελια μου.
SUZUKISWIFT
 
Δημοσιευσεις: 24
Εγγραφή: Δευτ 26 Δεκ, 2011 18:33

Re: Πωλείται BRC με μπουκαλα 90λιτρα

Δημοσίευσηαπό erimitis » Παρ 13 Μαρ, 2015 23:03

Γουσταρω σαματα.
Οποιος θελει αγοραζει και συ φιλε πωλητη εφοσον ανεβασες εδω την αγγελια θα ακουσεις τα σχολια των συμμετεχοντων χωρις να μπορεις να υπερασπιστης τον εαυτο σου.Αν ηθελες το
εβαζες σε ενα μουγκο σαιτ αγγελιων.
Χαλαρωστε παιδες
erimitis
 
Δημοσιευσεις: 440
Εγγραφή: Τρί 12 Απρ, 2011 20:17

Re: Πωλείται BRC με μπουκαλα 90λιτρα

Δημοσίευσηαπό SUZUKISWIFT » Παρ 13 Μαρ, 2015 23:56

erimitis έγραψε:Γουσταρω σαματα.
Οποιος θελει αγοραζει και συ φιλε πωλητη εφοσον ανεβασες εδω την αγγελια θα ακουσεις τα σχολια των συμμετεχοντων χωρις να μπορεις να υπερασπιστης τον εαυτο σου.Αν ηθελες το
εβαζες σε ενα μουγκο σαιτ αγγελιων.
Χαλαρωστε παιδες

Οποιος θέλει αγοραζει αλλα δε μπορω να καταλαβω μερικους τι τους ενδιαφέρει!
SUZUKISWIFT
 
Δημοσιευσεις: 24
Εγγραφή: Δευτ 26 Δεκ, 2011 18:33

Re: Πωλείται BRC με μπουκαλα 90λιτρα

Δημοσίευσηαπό erimitis » Σάβ 14 Μαρ, 2015 10:10

Φιλε το νημα ειναι διαδραστικο οποτε θα τα ακουσεις.Αν καποιος ενδιαφερεται θα σε βρει μην σταναχωριεσαι
erimitis
 
Δημοσιευσεις: 440
Εγγραφή: Τρί 12 Απρ, 2011 20:17

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγγελίες

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες