Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Europe Gas-BRC

Ξέρουμε ότι σας αρέσουν - τις μαζέψαμε όλες μαζί λοιπόν!

Europe Gas-BRC

Δημοσίευσηαπό valsam » Σάβ 01 Ιουν, 2013 11:22

Λοιπον μαγκες κατι φαινετε να γινετε με το κατρτελ αλλα οχι σπουδαια πραγματα θελει δουλεια ακομη και πρεπει εμεις να την κανουμε,στην Λητη βλεπω σημερα τιμη στα 82 και προς αν. Θεσ/νικη ο Καλπακης στα 85,9(ολοι οι υπολοιποι αν. Θεσνικη κολλημενη στα 87,2!),βεβαια απεχουμε ακομη πολυ απο το 68 που εχει στον Βολο και 70 στην Κατερινη αλλα ειναι μια αρχη,οσοι βρισκεσται δυτικα χαλαλι το λιγο εξτρα τραβηγμα να φουλαρετε στην Λητη και οσοι ανατολικα (στον περιφερειακο λιγο μετα την εξοδο απο το carefour)στον Καλπακη,και να δουμε αν πεσει ο τζιρος των υπολοιπων καμια 30-40% αν θα ριξουν η οχι τις τιμες!
Και εγω απο την Τριτη θα ειμαι υγραεριοκινητος και το πρωτο μου φουλαρισμα θα το κανω μαλλον στην Λητη(δυτικες συνοικιες θα γινει η αγκατασταση)!
valsam
 
Δημοσιευσεις: 1395
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ, 2011 20:43

Re: Θεσσαλονίκη - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό papoys » Σάβ 01 Ιουν, 2013 12:39

Καλά δύο χρόνια σε αυτό εδώ το φόρουμ και ακόμη δεν είσαι υγραεριοκίνητος. :lol: :lol: :lol:
opel vectra 1,6 με emmegas (πριν zanardi) 219.000 χιλ. με lpg και 347.000 στο κοντέρ
Άβαταρ μέλους
papoys
 
Δημοσιευσεις: 1960
Εγγραφή: Τρί 19 Μαρ, 2013 06:42
Τοποθεσία: 15344 Γέρακας

Re: Θεσσαλονίκη - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό tasoshunter » Σάβ 01 Ιουν, 2013 16:19

valsam έγραψε:Λοιπον μαγκες κατι φαινετε να γινετε με το κατρτελ αλλα οχι σπουδαια πραγματα θελει δουλεια ακομη και πρεπει εμεις να την κανουμε,στην Λητη βλεπω σημερα τιμη στα 82 και προς αν. Θεσ/νικη ο Καλπακης στα 85,9(ολοι οι υπολοιποι αν. Θεσνικη κολλημενη στα 87,2!),βεβαια απεχουμε ακομη πολυ απο το 68 που εχει στον Βολο και 70 στην Κατερινη αλλα ειναι μια αρχη,οσοι βρισκεσται δυτικα χαλαλι το λιγο εξτρα τραβηγμα να φουλαρετε στην Λητη και οσοι ανατολικα (στον περιφερειακο λιγο μετα την εξοδο απο το carefour)στον Καλπακη,και να δουμε αν πεσει ο τζιρος των υπολοιπων καμια 30-40% αν θα ριξουν η οχι τις τιμες!
Και εγω απο την Τριτη θα ειμαι υγραεριοκινητος και το πρωτο μου φουλαρισμα θα το κανω μαλλον στην Λητη(δυτικες συνοικιες θα γινει η αγκατασταση)!


Καλως να ερθεις στο club φιλε μου.
Εγω προσωπικα επειδη ειμαι κοντα στο συγκεκριμενο πρατηριο βαζω κατα 90% απο αυτο.
Καλο θα ηταν να μπορουσαν ολοι να βαζουν απο εδω αλλα υπαχουν και μεγαλες αποστασεις για αρκετους οποτε ειναι λιγο δυσκολο.Πες μας αν θελεις σε ποιον βαζεις συστημα και τι μαρκα ειναι!!!!
Fiat Grande Punto - Elpigaz με Jlm 70000 +
tasoshunter
 
Δημοσιευσεις: 276
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν, 2012 23:48
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Θεσσαλονίκη - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό valsam » Σάβ 01 Ιουν, 2013 18:44

papoys έγραψε:Καλά δύο χρόνια σε αυτό εδώ το φόρουμ και ακόμη δεν είσαι υγραεριοκίνητος. :lol: :lol: :lol:

Οντος 2 χρονια και δεν εβαλα,οι συνθηκες δεν το επετρεπαν,περσυ που ειπα να βαλω οριστικα προτιμησα να αλλαξο τροπο θερμανσης γιατι δεν εβγαινε με το πετρελαιο και μου φυγαν 2,5 χιλιαρικα,εκανα αποσβεση ομως σε μια χρονια,μικρο το κακο ομως (στην τσεπη μου)που δεν εβαλα υγραεριο και θα σου εξηγησω το γιατι.
Τα 2 τελευταια χρονια που λες εχω διανησει 30.000 χ.λ.μ τα περισσοτερα με ενα σταρλετακι με καταναλωση 6-6,5 λιτρα,και με το crv να εχω κανει 10.000 χ.λ.μ και σε αυτα τα χ.λ.μ εχω δωσει σε βενζινες π.χ 1750 ευρω αν ειχα βαλει αεριο και με μια αυξηση της καταναλωσης της ταξης το 10% γι'αυτα τα χ.λ.μ θα ηθελα για αεριο 1080 ευρω δηλ. χοντρικα θα εξοικονομουσα 600-700 ευρω,ελα μου ντε που δεν θα τα εξοικονομουσα εγω αυτα τα λεφτα αλλα θα πηγαιναν σε αλλουνου την τσεπη!
Πριν 2 χρονια μου ζητουσαν 1300 με 1500 ευρω για την εγκατασταση του υγραεριου σημερα το ιδιο συστημα οι ιδιοι μου ζητανε 700-800 ευρω,βλεπεις που θα πηγαιναν αυτα τα 650-700 ευρω που υποτιθετε οτι εγω θα επρεπε να κερδισω?
valsam
 
Δημοσιευσεις: 1395
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ, 2011 20:43

Re: Θεσσαλονίκη - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό valsam » Σάβ 01 Ιουν, 2013 19:41

tasoshunter έγραψε:
valsam έγραψε:Λοιπον μαγκες κατι φαινετε να γινετε με το κατρτελ αλλα οχι σπουδαια πραγματα θελει δουλεια ακομη και πρεπει εμεις να την κανουμε,στην Λητη βλεπω σημερα τιμη στα 82 και προς αν. Θεσ/νικη ο Καλπακης στα 85,9(ολοι οι υπολοιποι αν. Θεσνικη κολλημενη στα 87,2!),βεβαια απεχουμε ακομη πολυ απο το 68 που εχει στον Βολο και 70 στην Κατερινη αλλα ειναι μια αρχη,οσοι βρισκεσται δυτικα χαλαλι το λιγο εξτρα τραβηγμα να φουλαρετε στην Λητη και οσοι ανατολικα (στον περιφερειακο λιγο μετα την εξοδο απο το carefour)στον Καλπακη,και να δουμε αν πεσει ο τζιρος των υπολοιπων καμια 30-40% αν θα ριξουν η οχι τις τιμες!
Και εγω απο την Τριτη θα ειμαι υγραεριοκινητος και το πρωτο μου φουλαρισμα θα το κανω μαλλον στην Λητη(δυτικες συνοικιες θα γινει η αγκατασταση)!


Καλως να ερθεις στο club φιλε μου.
Εγω προσωπικα επειδη ειμαι κοντα στο συγκεκριμενο πρατηριο βαζω κατα 90% απο αυτο.
Καλο θα ηταν να μπορουσαν ολοι να βαζουν απο εδω αλλα υπαχουν και μεγαλες αποστασεις για αρκετους οποτε ειναι λιγο δυσκολο.Πες μας αν θελεις σε ποιον βαζεις συστημα και τι μαρκα ειναι!!!!

Θα βαλω το Πολωνεζικο europe gas OSCAR-N OBD CAN SAS στα 750 ευρω,(5 χρονια εγγυηση αντι των 3 του απλου plus sas) παρολου που δεν εχει obd το αυτοκινητο μου ο μαστορας μου ειπε οτι στο μελλον αν παρω αυτοκινητο με obd μπορω να το βαλω εκει, θα βαλω τα απλα τα μπεκ και οχι τα hana (αλλα 100 ευρω ηθελε για τα hana,στο μελλον βλεπουμε)και magic πνευμονα,σκεφτομουν να βαλω lovato στα 650 ευρω αλλα κατοπιν της παροτρηνσης του μαστορα θα βαλω το europe gas γιατι οπως μου ειπε ειναι ανωτερο συστημα απο το lovato γιατι παιρνει πολυ περισσοτερες ρυθμισεις ,και εχει και 5 χρονια εγγυηση !
valsam
 
Δημοσιευσεις: 1395
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ, 2011 20:43

Re: Θεσσαλονίκη - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό Qgas » Σάβ 01 Ιουν, 2013 22:59

valsam έγραψε:
tasoshunter έγραψε:
valsam έγραψε:Θα βαλω το Πολωνεζικο europe gas OSCAR-N OBD CAN SAS στα 750 ευρω,(5 χρονια εγγυηση αντι των 3 του απλου plus sas) παρολου που δεν εχει obd το αυτοκινητο μου ο μαστορας μου ειπε οτι στο μελλον αν παρω αυτοκινητο με obd μπορω να το βαλω εκει, θα βαλω τα απλα τα μπεκ και οχι τα hana (αλλα 100 ευρω ηθελε για τα hana,στο μελλον βλεπουμε)και magic πνευμονα,σκεφτομουν να βαλω lovato στα 650 ευρω αλλα κατοπιν της παροτρηνσης του μαστορα θα βαλω το europe gas γιατι οπως μου ειπε ειναι ανωτερο συστημα απο το lovato γιατι παιρνει πολυ περισσοτερες ρυθμισεις ,και εχει και 5 χρονια εγγυηση !


Με ΦΠΑ η τιμη ; Διότι ο εισαγωγέας το εχει 900 € τοποθετημένο στο συνεργείο του ακατεβατα και άποψη μου χωρις Hana έχεις το μισό κιτ ,

τα μπεκ είνσι τυπου βενζίνης δεν είνσι τα απλα που κατα καιρούς βγάζουν πολλα προβληματα , βλέπε περισυ που τα άλλαξαν όλα στη Europe gas ....

με Hana λοιπόν 850 αλλα ο εισαγωγέας το εχει 1000 € στο συνεργείο του επαναλαμβάνω με ΦΠΑ ΚΤΕΟ κτλ ;

Επίσης δώσε αλλα 50 € για tomasseto πνεύμονα διότι οι magic μονο μαγικοί δεν είνσι μετα από κάποιο διάστημα λειτουργίας τα παίζουν, εντελώς η europegas εχει και επιλογη tomasseto !!

Κατα τα άλλα είνσι πολυ καλο κιτ με 5 χρονια εγγύηση και με τα Hana πετάει !! Οτι πληρώσεις θα πάρεις !!!! Υπαρχει και το βουλγαρικό lovato !!
QGAS LPG CENTER ATHENS
http://www.qgas.gr
210 9420594
Αμφιθεας και Ορφέως 45 Παλαιό Φάληρο
Άβαταρ μέλους
Qgas
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 2696
Εγγραφή: Σάβ 19 Νοέμ, 2011 13:14
Τοποθεσία: Αμφιθέας & Ορφέως Παλ.Φάληρο 210 9420594

Re: Θεσσαλονίκη - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό valsam » Κυρ 02 Ιουν, 2013 03:23

Qgas έγραψε:
valsam έγραψε:
tasoshunter έγραψε:
valsam έγραψε:Θα βαλω το Πολωνεζικο europe gas OSCAR-N OBD CAN SAS στα 750 ευρω,(5 χρονια εγγυηση αντι των 3 του απλου plus sas) παρολου που δεν εχει obd το αυτοκινητο μου ο μαστορας μου ειπε οτι στο μελλον αν παρω αυτοκινητο με obd μπορω να το βαλω εκει, θα βαλω τα απλα τα μπεκ και οχι τα hana (αλλα 100 ευρω ηθελε για τα hana,στο μελλον βλεπουμε)και magic πνευμονα,σκεφτομουν να βαλω lovato στα 650 ευρω αλλα κατοπιν της παροτρηνσης του μαστορα θα βαλω το europe gas γιατι οπως μου ειπε ειναι ανωτερο συστημα απο το lovato γιατι παιρνει πολυ περισσοτερες ρυθμισεις ,και εχει και 5 χρονια εγγυηση !


Με ΦΠΑ η τιμη ; Διότι ο εισαγωγέας το εχει 900 € τοποθετημένο στο συνεργείο του ακατεβατα και άποψη μου χωρις Hana έχεις το μισό κιτ ,

τα μπεκ είνσι τυπου βενζίνης δεν είνσι τα απλα που κατα καιρούς βγάζουν πολλα προβληματα , βλέπε περισυ που τα άλλαξαν όλα στη Europe gas ....

με Hana λοιπόν 850 αλλα ο εισαγωγέας το εχει 1000 € στο συνεργείο του επαναλαμβάνω με ΦΠΑ ΚΤΕΟ κτλ ;

Επίσης δώσε αλλα 50 € για tomasseto πνεύμονα διότι οι magic μονο μαγικοί δεν είνσι μετα από κάποιο διάστημα λειτουργίας τα παίζουν, εντελώς η europegas εχει και επιλογη tomasseto !!

Κατα τα άλλα είνσι πολυ καλο κιτ με 5 χρονια εγγύηση και με τα Hana πετάει !! Οτι πληρώσεις θα πάρεις !!!! Υπαρχει και το βουλγαρικό lovato !!

Ειληκρινα θα μιλησω και μην χαλαστεις Qgas αλλα ενδεικτικα σου λεω οτι ο Γαβριηλιδης το εχει το κιτ το europe gas OSCAR-N OBD CAN SAS (απλα μπεκ οχι hana)στα 409 ευρω με το ΦΠΑ+ 30 ευρω ο τυπος που θα ετοιμασει τα χαρτια + 35 ευρω το ΚΤΕΟ +85 ευρω η δεξαμενη + συνολο 559 ευρω ολα μαζι με το ΦΠΑ και 200 ευρω που μου ζητησε ο μαστορας τα εκανε στρογγυλα 750,για τα hana ενταξει το καταλαβαινω αλλα και τα 100 ευρω παραπανω δεν υπαρχουν,του χρονου απ'το να καλιμπραρω αυτα θα βαλω τα hana,για τον πνευμονα η magic η.i.g.s μου ειχε πει,την δευτερα θα τον ρωτησω αν ναζει και τον tomasseto,αν εχει tomasseto αυτον να βαλω λες?
Λες να βαλω και τα hana να τελειωνω?
Ποια η σημαντικοτερη διαφορα των hana σε συγκριση με τα απλα ηλεκτρικα,ενταξει το ξερω οτι τα hana ειναι κανονικα μπεκ αλλα τι ακριβος προσφερουν παραπανω,εχω ακουσει για αμεσοτητα αποκρισης και οικονομια αλλα ισχυουν αυτα και κατα ποσο, δηλ. ειναι τοσο τεραστια η διαφορα?
valsam
 
Δημοσιευσεις: 1395
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ, 2011 20:43

Re: Θεσσαλονίκη - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό tasoshunter » Κυρ 02 Ιουν, 2013 13:38

Φιλε valsam
Εγω αν εβαζα τωρα συστημα θα εδινα 850 ευρω και θα εβαζα BRC το οποιο κατα την γνωμη μου ειναι οτι καλυτερο στα χρηματα αυτα .
Τωρα αν θελεις την γνωμη μου καλα σου εγραψε ο φιλος μπεκ hana για να εισαι σιγουρος.
Παμε στην εγγυηση. Μην πολυ τρελλαινεσαι ακουγοντας 2-3-5 χρονια η εγγυηση ειναι μονο για τα μηχανικα μερη του αεριου. Εσυ θελεις ενα καλο συστημα
και ενα καλο εγκαταστατη να σου το υποστηριζει. Στα γραφω αυτα γιατι ασχολουμαι καιρο με το αντικειμενο (δεν ειμαι ουτε εγκαταστατης ουτε εμπορος κιτ
να εξηγουμαι). Εχω περασει εδω και 16 μηνες ενα απλο πολωνικο elpigaz συστημα OBD αλλα το αυτοκινητο μου εχει θυρα OBD. Aπο τη μερα που το εβαλα εχω κανει 40000χλμ και εκτος της αρχικης ρυθμισης δεν εχω βαλει χερι, ουτε φιλτρο αερος ακομη δεν αλλαξα (βλακεια μου) και δεν μου εχει κανει το παραμικρο κομπιασμα η κατι αλλο. Τωρα εσυ που δεν εχεις OBD δεν βρισκω το λογο να βαλεις συστημα με OBD. Και μην ακουω οτι θα το βγαλεις αυτο αν παρεις αλλο αυτοκινητο δεν ειναι τοσο απλα τα παραγματα και μην παραμυθιαζεσαι.Οταν το βγαλεις δεξαμενη θελεις αλλη αν παρεις αυτοκινητο με μεγαλη διαφορα ιπποδυναμης τι κανεις? Και γιατι να βγαλεις ενα συστημα απο ενα αυτοκινητο που θα πουλησεις πως θα το πουλησεις? Με τρυπημενη πολλαπλη?
Ειναι πολλα λοιπον τα μειον και ισως απαγορευτικο κατα την γνωμη μου να βγαζεις ενα συστημα απο ενα αυτοκινητο και να το βαζεις σε αλλο.
Αρα πας για ενα απλο συστημα δεν κανει κατι παραπανω ο εγκεφαλος OBD ΕΔΩ.
Αρα η εκιμηση μου ειναι ενα BRC απλο το οποιο αυτορυθμιζεται (βασικο) και εχεις το κεφαλι σου ησυχο με 850 ευρω.
Ολα τα παραπανω που γραφω ειναι καθαρα προσωπικη αποψη.....
Fiat Grande Punto - Elpigaz με Jlm 70000 +
tasoshunter
 
Δημοσιευσεις: 276
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν, 2012 23:48
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Θεσσαλονίκη - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό valsam » Κυρ 02 Ιουν, 2013 16:03

tasoshunter έγραψε:Φιλε valsam
Εγω αν εβαζα τωρα συστημα θα εδινα 850 ευρω και θα εβαζα BRC το οποιο κατα την γνωμη μου ειναι οτι καλυτερο στα χρηματα αυτα .
Τωρα αν θελεις την γνωμη μου καλα σου εγραψε ο φιλος μπεκ hana για να εισαι σιγουρος.
Παμε στην εγγυηση. Μην πολυ τρελλαινεσαι ακουγοντας 2-3-5 χρονια η εγγυηση ειναι μονο για τα μηχανικα μερη του αεριου. Εσυ θελεις ενα καλο συστημα
και ενα καλο εγκαταστατη να σου το υποστηριζει. Στα γραφω αυτα γιατι ασχολουμαι καιρο με το αντικειμενο (δεν ειμαι ουτε εγκαταστατης ουτε εμπορος κιτ
να εξηγουμαι). Εχω περασει εδω και 16 μηνες ενα απλο πολωνικο elpigaz συστημα OBD αλλα το αυτοκινητο μου εχει θυρα OBD. Aπο τη μερα που το εβαλα εχω κανει 40000χλμ και εκτος της αρχικης ρυθμισης δεν εχω βαλει χερι, ουτε φιλτρο αερος ακομη δεν αλλαξα (βλακεια μου) και δεν μου εχει κανει το παραμικρο κομπιασμα η κατι αλλο. Τωρα εσυ που δεν εχεις OBD δεν βρισκω το λογο να βαλεις συστημα με OBD. Και μην ακουω οτι θα το βγαλεις αυτο αν παρεις αλλο αυτοκινητο δεν ειναι τοσο απλα τα παραγματα και μην παραμυθιαζεσαι.Οταν το βγαλεις δεξαμενη θελεις αλλη αν παρεις αυτοκινητο με μεγαλη διαφορα ιπποδυναμης τι κανεις? Και γιατι να βγαλεις ενα συστημα απο ενα αυτοκινητο που θα πουλησεις πως θα το πουλησεις? Με τρυπημενη πολλαπλη?
Ειναι πολλα λοιπον τα μειον και ισως απαγορευτικο κατα την γνωμη μου να βγαζεις ενα συστημα απο ενα αυτοκινητο και να το βαζεις σε αλλο.
Αρα πας για ενα απλο συστημα δεν κανει κατι παραπανω ο εγκεφαλος OBD ΕΔΩ.
Αρα η εκιμηση μου ειναι ενα BRC απλο το οποιο αυτορυθμιζεται (βασικο) και εχεις το κεφαλι σου ησυχο με 850 ευρω.
Ολα τα παραπανω που γραφω ειναι καθαρα προσωπικη αποψη.....

(Σορυ στους υπολοιπος για το οφ τοπικ!)
Φιλε tasoshunter ξεκινησα για το lovato (γιατι ηταν φθηνο και επωνυμο)το μετανοιασα αντε λεω ντεφι να γινει να βαλουμε 100 ευρω παραπανω να παμε σε κατι καλυτερο(europegas)και τωρα λεω αντε να βαλω αλλα 100 να βαλω και τα hana,αρα το ξεχναω το brc (για να μην το μετανοιωσω και κανω ξανα 2 χρονια να αποφασισω!).
Για το brc που λες οτι αυτορυθμιζεται πιστευω οτι και το europegas κανει το ιδιο(Auto-adaptation feature ensures that during the driving on gas multiplier line is being automatically corrected within desired ranges (tolerance in %) in places on the map where petrol and gas lines are not close enough to each other (works even without connected PC)


Για το οbd που λες δεν ειμαι σιγουρος αν εχει η δεν εχει το αυτοκινητο μου(ξερω οτι το crv εχει φισα που συνδεετε μηχανημα και δειχνει τις βλαβες μιας και το εχουν κανει στο συνεργειο αλλα ειναι μια περιεργη φισα,δεν ειναι 16πινη!)αλλα η διαφορα στην τιμη με το απλο ειναι μικρη και το προτιμω για τα 2 εξτρα χρονια εγγυηση που δινει,οσο για τα hana για 100 ευρω παραπανω μαλον θα τα βαλω να τελειωνω,το ξερω οτι η εγγυηση
ειναι μονο για τα μηχανικα μερη του αεριου εστο και ετσι και μια χαρα την βλεπω.
Το αυτοκινητο μου ειναι 14 ετων και διλιτρο και να το χαρισω σε καποιον κανεις δεν το παιρνει, για πωληση ουτε γοια ανεκδοτο!
Δεν ειπαμε να ξηλωσουμε μεχρι και τον χαλκο αν θα το εβαζα ποτε σε αλλο αυτοκινητο ,απλα θα εβγαζα τα μπεκ(εως 180hp) ,τον εγκεφαλο αντε και τον πνευμονα.
valsam
 
Δημοσιευσεις: 1395
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ, 2011 20:43

Θεσσαλονίκη - Πρατήρια Υγραερίου

Δημοσίευσηαπό Qgas » Κυρ 02 Ιουν, 2013 21:39

Δεν συμφωνώ οτι το BRC είνσι καλύτερο η χειρότερο του europegas αν βάλει πχ το seq drive σαφέστατα το Πολωνικό είνσι καλύτερο με Hana αν βάλεις το plug n drive υπερέχει η BRC λόγω της προσθήκης βενζίνης ,

αυτορυθμιζομένα είνσι όλα τα κιτ με OBD ακόμα και το elpigas αν είχες επιλέξει το OBD εγκέφαλο και το σμαξι διαθέτει OBD, και trims που υποστηρίζονται +-25% ....

Τωρα μα τα Hana έχεις άλλο κιτ τελίως, όσο αφορά τον γαβριλιδη θα μου επιτρέψεις να μην απαντήσω απλα αν υπήρχε κράτος στη χωρα αυτη δεν θα υπήρχαν αρκετοί απο τους εισαγωγείς ... ακομα χειροτερα απο εισαγωγεις εγκαταστστες, με πολλά διαφορετικά κιτ , 100 άτοκες δόσεις , 15 χρονια εγγύηση κινητήρα και εγγύηση τιμής υγραεριου :D :D :D :D

μονο αυτο που λες άλλος θα το βάλει άλλος θα υπογράψει τα 30 € φτάνει ... Είνσι ήδη παράνομο !!

Καλη τοποθέτηση και καλα χιλιόμετρα να το χαρείς το κιτ εινα καλο και εύκολο στη ρύθμιση απο τον έγκαταστστη..
QGAS LPG CENTER ATHENS
http://www.qgas.gr
210 9420594
Αμφιθεας και Ορφέως 45 Παλαιό Φάληρο
Άβαταρ μέλους
Qgas
Εγκαταστάτης
 
Δημοσιευσεις: 2696
Εγγραφή: Σάβ 19 Νοέμ, 2011 13:14
Τοποθεσία: Αμφιθέας & Ορφέως Παλ.Φάληρο 210 9420594

Επόμενο

Επιστροφή στο Συγκρίσεις συστημάτων

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες