Το πρώτο forum για την υγραεριοκίνηση!

Λίστα εγκεκριμένων

Γνωρίστε τις εταιρίες που εγκαθιστούν συστήματα υγραερίου!

Re: ΛΙΣΤΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ

Δημοσίευσηαπό astragjtg » Κυρ 22 Μάιος, 2011 23:50

yiannis64 έγραψε:Α! Μαλιστα.Ευχαριστω dti ,να εισαι καλα , θα ρωτησω κατευθειαν , τα λεφτακια μου θα τουσ δωσω.

Βρε astra , ολο τετοιες παρεμφερη και αρνητικες απαντησεις μου δινεις , γιατι ? οπως και στο αλλο topic , με τους σωτηρες.
Κι αν σκεφτεις , οτι μπορει και το αυτ/το που οδηγεις , να στο εχω φερει εγω , κατα την παραγγελια???? ;)
Κριμα ειναι , εγω να σου εχω φερει το αυτοκινητακι σου , κι εσυ τιποτα. :(


Ζητω συγνωμη αν ημουν αντιφατικος και σε μπερδεψα .

Α... κανουμε και λιγο χουμορ ετσι....μη τα περνεις της μετρητης :thumbup:
ASTRA G 1.6 ΜΕ ICOM JTG LPG KIT
Άβαταρ μέλους
astragjtg
 
Δημοσιευσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 16 Ιαν, 2011 17:51

Re: ΛΙΣΤΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ

Δημοσίευσηαπό yiannis64 » Δευτ 23 Μάιος, 2011 01:21

Κανενα προβλημα ολα καλα , απλα καμια φορα ο γραπτος λογος παρεξηγειτε.
Να εισαι καλα , και συνεχιζουμε...
yiannis64
 
Δημοσιευσεις: 27
Εγγραφή: Σάβ 21 Μάιος, 2011 02:06
Τοποθεσία: Ραφηνα Αττικης

Re: ΛΙΣΤΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ

Δημοσίευσηαπό NIKOS1 » Δευτ 04 Ιούλ, 2011 16:54

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣΣΤΟ ΝΟΜΟ ΠΕΛΛΑΣ[/b].
NISSAN ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΕ. 4ο χλμ Σκύδρας Αριδαίας
Παρακληση :
Καντε μια σοβαρη παρουσιαση της εταιριας σας στην ενοτητα των εγκαταστατων, και μην γεμιζετε ολα τα θεματα του forum με το ιδιο post και τα τηλεφωνα σας.
MOD
NIKOS1
 
Δημοσιευσεις: 3
Εγγραφή: Δευτ 04 Ιούλ, 2011 12:59

Re: ΛΙΣΤΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ

Δημοσίευσηαπό shelby » Τρί 05 Ιούλ, 2011 20:00

http://www.yme.gr/?getwhat=1&oid=977&id=&tid=997
Εδω ειναι η λιστα με τα πιστοποιημενα πρατηρια και συνεργεια υγραεριου απο το υπουργειο μεταφορων
ολοι οι αλλοι ειναι ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ.
Πελλης Λουκας
Μηχανολογος Μηχανικος ΤΕ
shelby
 
Δημοσιευσεις: 4
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ, 2011 14:44

Re: ΛΙΣΤΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ

Δημοσίευσηαπό dti » Τρί 05 Ιούλ, 2011 22:11

Ο κατάλογος είναι παμπάλαιος και προέρχεται από άσχημα σκαναρισμένο έγγραφο που έχει αποστείλει στο Υπουργείο η Ένωση Πρατηριούχων Υγραερίου Αυτοκινήτων Ελλάδος.
Επομένως, καλό είναι να προσέχουμε τα λόγια μας και σίγουρα όσοι έχουν αδειοδοτηθεί τα τελευταία 1-2 χρόνια και δεν περιλαμβάνονται στον κατάλογο, ΔΕΝ είναι απατεώνες...
S-MAX 2.5T Titanium (2007.75) LPG Powered by Vialle LPi
dti
 
Δημοσιευσεις: 1012
Εγγραφή: Παρ 03 Δεκ, 2010 18:29

Re: ΛΙΣΤΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ

Δημοσίευσηαπό shelby » Τετ 06 Ιούλ, 2011 01:38

Και γω ξερω οτι υπαρχουν συνεργεια που δεν εχουν αδεια λειτουργιας και οι τεχνιτες τους δεν εχουν αδεια ασκησεως επαγγελματος και κανουν τρελους τζιρους πανω στο υγραεριο. Αν θελετε να πετατε τα λεφτα σας και να ρισκαρετε την ζωη σας κανενα προβλημα....
shelby
 
Δημοσιευσεις: 4
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ, 2011 14:44

Re: ΛΙΣΤΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ

Δημοσίευσηαπό dti » Τετ 06 Ιούλ, 2011 11:24

Δεν αμφισβητώ αυτό που λες, αλλά η συγκεκριμένη σκαναρισμένη φωτοτυπία αναφέρει ουσιαστικά τα πρατήρια υγραερίου κι έχει κι ένα αστεράκι όπου υπάρχει συνεργείο για τοποθέτηση συστήματος. ΔΕΝ είναι πλήρης και έχει ξαναδημοσιευθεί τουλάχιστον ένα χρόνο πριν...
Εσύ λες οτι τον τελευταίο χρόνο δεν έχουν αδειοδοτηθεί τουλάχιστον 50-100 νέοι εγκαταστάτες;
Εγώ πάντως έστειλα στο Υπουργείο σχετικό ερώτημα και τους ζήτησα να επικαιροποιήσουν τον κατάλογο. Για να δούμε πότε θα ανταποκριθούν...
S-MAX 2.5T Titanium (2007.75) LPG Powered by Vialle LPi
dti
 
Δημοσιευσεις: 1012
Εγγραφή: Παρ 03 Δεκ, 2010 18:29

Re: ΛΙΣΤΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ

Δημοσίευσηαπό shelby » Τετ 06 Ιούλ, 2011 15:22

Μακαρι να τον ανανεωσουν για να ξεχωριζουν οι παρανομοι απο τους νομιμους
shelby
 
Δημοσιευσεις: 4
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ, 2011 14:44

Re: ΛΙΣΤΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ

Δημοσίευσηαπό GREGORI » Πέμ 07 Ιούλ, 2011 23:31

shelby έγραψε:Και γω ξερω οτι υπαρχουν συνεργεια που δεν εχουν αδεια λειτουργιας και οι τεχνιτες τους δεν εχουν αδεια ασκησεως επαγγελματος και κανουν τρελους τζιρους πανω στο υγραεριο. Αν θελετε να πετατε τα λεφτα σας και να ρισκαρετε την ζωη σας κανενα προβλημα....



Εγω σήμερα "κουφαθηκα" πηγα σε μαγαζι με ηχοσυστηματα και εκεινη την ωρα περνουσε κιτ αεριου και οταν τον ρωτησα
καλα και εσεις ?
Απαντηση: Εγω βαζω εδω και δυο χρονια ,μετα το δικο μου και σε αλλους.

Ξαφνικα βρεθηκαν ολοι να ειναι "παλιοι στο επαγγελμα" με πολυχρονη "πειρα", θεος φυλαξι ,περσυ τετοιο καιρο κανανε "κρα" στο υπουργειου να τους δωσει δικαιωμα, και ολοι ολοι οι παλιοι ηταν καμια δεκαρια Αθηνα-Θεσσαλονικη-Επαρχια .
Μηπως υπαρχει και κανενας που επισκευαζει και UFO απο τώρα ? να το ξερουμε.
Jetta 1.6 mpi Ζavoli άνευ λαδιέρας - 55000 ++χλμ -1200 hour LPG/215 hour βενζινη/
GREGORI
 
Δημοσιευσεις: 263
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ, 2010 23:36

Re: ΛΙΣΤΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ

Δημοσίευσηαπό vasilis351 » Τρί 12 Ιούλ, 2011 17:39

shelby έγραψε:Και γω ξερω οτι υπαρχουν συνεργεια που δεν εχουν αδεια λειτουργιας και οι τεχνιτες τους δεν εχουν αδεια ασκησεως επαγγελματος και κανουν τρελους τζιρους πανω στο υγραεριο. Αν θελετε να πετατε τα λεφτα σας και να ρισκαρετε την ζωη σας κανενα προβλημα....


Δεν βριζομαστε....
vasilis351
 
Δημοσιευσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ 17 Απρ, 2011 18:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παρουσιάσεις εταιριών-εγκαταστατών

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 25 επισκέπτες